Wpis z mikrobloga

nie podoba mi się to i zalatuje *.ru tak jak z Polski może śmiać się tylko prawdziwy Polak, tak z Ukrainy my nie powinniśmy


@rzaden_problem: O #!$%@?. Przyjmujmy miliony Ukraińców do Polski, bo nie można by niemiłym dla Ukraińców, bo tak chce Rosja. xD
  • Odpowiedz
@Hamouma:
Poziom konserw:

- Ja to nie lubie tych ukreińców po ponoć jacyś chwalo rzeźników naszych przodków! Flaga ukrainy = papier do sracza!
- KWIII JAKIS ŚMIEĆ ŚMIE OBRAŻAĆ NASZ PIENKNY NARUD KURŁAA DAWAĆ MJE GO #!$%@?, ZÓŁNIERZE WYKLĘCI

Serio #!$%@??
Serio tak macie #!$%@? w baniach, żeby srać na cudze narody kiedy naród i kraj to (ponoć) tak ważna według was rzecz w życiu? Czym ty się marny ludziku różnisz
  • Odpowiedz
@Naxster: Twój poziom:

- Sranie na Polskę, porównywanie Polaków do małp -- całkowicie okej, hehesznie iks de.
- Heheszki z Ukrainy -- CO TY #!$%@? POLAKU JAK ŚMIESZ ŚMIAĆ SIĘ Z KOGOKOLWIEK OPRÓCZ SIEBIE KURŁŁA POLSKA TO GUWNO CZAISZ KURŁA

Albo przystajesz na to, że śmiejemy się ze wszystkiego albo otrzyj łzy, zaaplikuj maść na ból dupy i usuń konto.
  • Odpowiedz
- Sranie na Polskę, porównywanie Polaków do małp -- całkowicie okej, hehesznie iks de.

- Heheszki z Ukrainy -- CO TY #!$%@? POLAKU JAK ŚMIESZ ŚMIAĆ SIĘ Z KOGOKOLWIEK OPRÓCZ SIEBIE KURŁŁA POLSKA TO GUWNO CZAISZ KURŁA


@Bizancjum: różnica między szkalowaniem polski a ukrainy jest taka, jak między żartowaniem z samego siebie a obrażaniem losowego człowieka na ulicy.

To pierwsze jest w najgorszym wypadku w złym guście, natomiast to drugie to
  • Odpowiedz
@Bizancjum: Swoją drogą, te wasze "żarciki" z ukrainy nie bolałyby mnie aż tak, gdyby nie kompletny brak dystansu konserw do żartów/szkalunku/krytyki własnego kraju. To są himalaje hipokryzji.

Niejednokrotnie zdarzało się, że przedstawiciele #4konserwy obrzucali mnie obelgami i groźbami karalnymi za szkalowanie wielkiej polski. Zapewniam cię, że moje teksty nigdy nie były aż tak ostre jak te wasze memy o ukrainie.

Z pewnością nie jestem jedynym wykopowym lewakiem który tego doświadczył.
  • Odpowiedz