Wpis z mikrobloga

@sprewell: Żadna. Nawet się żadna nie zbliża poziomem. Oczywiście piszę wg moich osobistych odczuć i upodobań. Ktoś inny może się z tym nie zgodzić. W końcu każdy ma inne upodobania i gust. Jednak większosć ma chyba zbliżone do moich, bo PS4 sprzedaje się 3 razy lepiej niż XBO.
@maciekawski: Kilka takich ankiet, pytań w tygodniu a mimo to nowe dochodzą. Ciężko naprawdę poszukać. Na temat xbox ona i ps4 było już napisane wszystko, a jeżeli nadal nie wie co kupić to z taką osobą nie poszedłbym do żadnego sklepu, nawet po bułki.
@anthoris: nigdy w życiu nie miałem żadnej konsoli, nie licząc rocznej przygody z PSP jakieś 10 lat temu. Z tego co wyczytywałem to Xbox ma lepsze pady, szybsze łącza i ogółem bardziej mi się podoba. Z kolei Sony daje #!$%@? serwery, gorszego pada i gry, które by mnie bardziej interesowały.

xbox :

+ pad

+ ea acess

+ lepsze gry w goldzie (jeden miesiąc lepszy ps4 wiosny nie czyni tym bardziej
@maciekawski: Również nie miałem nigdy konsoli. Jak była premiera miałem kupić PS4, ale kupiłem Xbox Ona. Nie żałuję. Mam w co grać, a pad z własnym aku jest genialny. Obecnie posiadam X1 s i jest jeszcze lepiej - ciszej. Na pewno nie kieruj się ilością exów bo to pic na wodę. Mi osobiście podchodzi tylko Uncharted 4. Gdyby miał doliczyć remaster to dochodzi GOW3, Drake oraz Tlou. Grafika jest na obu