Wpis z mikrobloga

@maciekawski:

xbox :
+ pad
+ ea acess
+ lepsze gry w goldzie (jeden miesiąc lepszy ps4 wiosny nie czyni tym bardziej że w gold dostajesz jeszcze 2 gry
  • Odpowiedz
@maciekawski: Jeżeli jesteś fanem, a nawet fanatykiem ścigałek, to XBox. Jeżeli lubisz grać dużo i nieważne w co, to też XBox. Jeżeli zaś jakość gier ma dla ciebie znaczenie i lubisz gry z dobrą fabułą to tylko PS4. W końcu to na PS4 wyszły najlepsze gry w historii gier (The Last of US, Uncharted, Horizon Zero Dawn). Niedługo ma wyjść dodatek do U4 i HZD.
Po prostu jedynym słusznym kryterium
  • Odpowiedz
@maciekawski: brakło jeszcze xbox one X na twoim miejscu bym poczekał i kupił właśnie xoneX bo w sumie czemu nie tragedii cenowej nie ma ja za swoją ps4 w dniu premiery też dałem grubo ponad 2 koła więc myślę że jak nie masz ciśnienia to poczekaj
  • Odpowiedz
@G_Addams: zelda, bioshock, metal gear solid, dark souls, mass effect, gta, diablo, skyrim, half life, red dead redemption, final fantasy.. no moglbym dlufo zanim bym do uncharteda i horizona doszedl. ale jasne, mozesz powiedziec ze dla ciebie to akurat te sa najlepsze i masz do tego swiete prawo
  • Odpowiedz
@G_Addams: hmm , zależy jest przecież Gearsy of War od 1-4 bardzo fajne , jak ktoś jest fanem to i Halo Master Chief Collection plus Halo 5 a i są sposoby by bez łamania zabezpieczeń konsoli pograć w emulatory , psx , psp , nes , snes , gba , za niedlugo i ile juz nie wyszedl emu Dreamcasta , także tego co kto lubi bez spiny ( ͡°
  • Odpowiedz
red dead redemption


@sprewell: Jedyna gra, w którą ewentualnie mógłbym zagrać, choć westernowe klimaty to dla mnie tak średnio, więc nie sądzę, żeby przebił TLoU, U4, czy HZD.. Reszta już ograna, lub mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz