Wpis z mikrobloga

Pierwsza sprawa:
Uwaga, potrzebuję informacji. Czy znajdą się chętni, by prócz niedziel grać również meczyk w tygodniu(środa-czwartek wydają się najbardziej optymalnymi dniami) w godzinach wieczornych(zależy jak udałoby się dorwać rezerwację może udać się złapać coś o 18, 19 lub 20 - czyli trzeba byłoby zarezerwować sobie w najgorszym wypadku czas na grę do tej 21.30 max)

Druga sprawa:
Pozostaje wybór orlika do gry w tygodniu jeśli znajdą się chetni, najlepiej gdzieś w centrum, niestety w dni powszednie ten na Kołłątaja odpada. Czy macie jakiś orlik do polecenia(prosiłbym również jeśli ktoś posiada numer do animatora)? Dobrze byłoby mieć orlik z pewną rezerwacją żebyśmy po prostu nie przyjeżdżali na zajęte boisko.

----------------------
Przypominam też, że gramy w niedzielę, godzina 15, orlik przy ul. Kołłątaja. Zapraszam( ͡° ͜ʖ ͡°)
----------------------

Jeśli kogoś dopisać do spamlisty to pisać:
@jig_: @TeflonDon: @Gumbas: @kocykocyk: @Ostrzewtlumie: @barcek: @setkadolarow: @meowkir: @erajwa: @Haiiro: @SatanD: @przeczytalem_regulamin: @zackyV: @Haiiro: @sonmc: @bimbambom: @Biggus_Dickus @Portowiec: @fanatic: @sucralose

#orlikszczecin #szczecin
  • 13
@elcor nie ma mnie w Szczecinie, więc i tym razem nie będzie mnie w niedziele :p a co do gry w tygodniu to ciężko mi teraz powiedzieć, w przyszłym tygodniu zaczynam nowa prace i tak naprawdę to jeszcze nie wiem w jakich godzinach będę pracować. Jak ogarnę sytuację to dam znać. Ale myślę że wieczorami w tygodniu byłbym dostępny.