Wpis z mikrobloga

@myster007: parę osób u nas we firmie ma Samsunga A5 2017 i jest mega zadowolonych. 3 GB RAM, ekran Full HD, aparat 16 Mpix robiący bardzo ładne zdjęcia. Parę osób ma też J5 ale jest zdecydowanie słabszy (choć i tak bardzo dobry).
  • Odpowiedz
Samsung k4 2017


@myster007: ? Raczej LG. Wracając do tematu: A5 (2017)/P9 Lite.

Parę osób ma też J5 ale jest zdecydowanie słabszy (choć i tak bardzo dobry).


@costadelsol: znacznie ciekawszy jest nowy J5 (2017), ale chyba jeszcze nie jest u wszystkich operatorów.
  • Odpowiedz
@costadelsol: Jak się sprawował? Ja jedynie miałem do czynienia z J7 (2016) i było nieźle. Fajną baterie ma. Szkoda, że nowa seria J (2017) nie ma wymiennego akumulatora jak poprzednia seria, meh. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dajpandolara: generalnie bardzo dobrze, nie znam nikogo od nas we firmie kto by narzekał, mi również się podobał (w przeciwieństwie do J3 gdzie już dość wyraźnie widać piksele na ekranie). Jakiś czas temu był problem bo wyszedł update i te J5 zaczęły zamulać z Androidem 7, ale niedawno wyszła kolejna łatka i już jest fajnie. Jak za te pieniądze to dobry telefon, chociaż za cenę J5 2016 można już wyrwać nówkę
  • Odpowiedz
@costadelsol: J3 2016 to niestety kiepski model. Tak kiepski, że nie powinien mieć premiery w 2016 roku (przez stare podzespoły, które były modne kilka lat temu [procesor na rdzeniach A7] i za wysoką cenę). J5 2016 mają 7.0? 7.0 widziałem w J5 (2017), a modele J5 2016 są z 6.0.1 z tego co widzę na stronie. :D
  • Odpowiedz