Wpis z mikrobloga

Beczka z tego poglądu na here "taka mocna, uzależnia od 1 razu, jak hera to tylko po kablach". W RCshopach macie substancje znacznie wyżej w risky scale.". Tyle tutaj funkcjonuje mitów.
  • Odpowiedz
@AZATEJDZ: w rc teraz tylko co potrafi uzależnić to u47 albo fu-f, reszta to chlorogówna które są słabsze od metkata.
a i poza tym wiem że obrazek wstawiającego jest z stocka, ale łyżek się nie podgrzewa zapalniczkami benzynowymi.
  • Odpowiedz
@krzyga77: Mowa o u47, u nas na to o dziwo mody nie ma ale w USA masowo dzieciaki się przekręcają, a #!$%@? się z dawkowaniem to kwestia niezbyt trudna; wystarczy wory pomylić. I o dziwo to nie problemem jest uzależnienie wśród ludzi, a dawkowanie właśnie, bo tolerancja szybko rośnie, ale tez szybko spada po odstawieniu. Potem magik na lekkim głodzie po dostawie, powiedzmy 5 dniach jak walnie 60mg, które 5
  • Odpowiedz
@AZATEJDZ: U47700 oraz inne mocne opioidy jak fentanyle czy nitazeny wyrzucają tolerancje w kosmos, ale nie wiem gdzie się naczytałeś, bo tolerka po U nie schodzi szybko tylko normalnie jak każdym opioidzie musisz odczekiwać długi czas. Poza tym w USA ludzie się przekręcali od Karfentanylu który był dosypywany do ichniejszego browna.
  • Odpowiedz
@krzyga77: Szybko schodzi tolera po U, bo czytam raz na jakiś czas typków którzy udupili się ostro w u47. 5 dni schodzi tolerka do wartości kilkukrotnie niższych niż przy ostatnich dawkach sprzed paru dni. Liczbowo to wziął 80, a po 5 dniach robi mu robotę 20. Z doświadczeń z U47 to.. nie mam doświadczenia jakiegoś wyjątkowego, kompletnie zabawa nie w moim stylu, wręcz przeciwnie - nie widzę w tym kompletnie
  • Odpowiedz