Wpis z mikrobloga

@Slought: Uwaga na temat mozgu byla spowodowana irytacja iz probowales zaklamac prawdziwy przebieg rozmowy :) co teraz juz nie uwazasz ze to obsluga naskakiwala ? przemysl moze nastepnym razem co piszesz zanim zaczniesz kogos oskarżać na lewo i prawo
  • Odpowiedz
@Kalesonek: Z tym naskakiwaniem to przyznaje się do błędu, tylko nie linczuj mnie za to. Obsługa łatwo nie ma, bo nawet w przypadku kiedy pracownik jest wyzywany ma obowiązek jak najlepiej obsłużyć konsumenta, w przypadku jakiegoś nieporozumienia zawołać właściciela. A po prostu przypuszczam, że jeśli owy problem był przez nich zauważony jakiś czas temu, to gdyby rzeczywiście próbowali ten problem rozwiązać to z pewnością by doszli do porozumienia ze stroną
  • Odpowiedz
@Slought: Ale skad wiesz czy nie probowali go rozwiazac a strona dalej nic nie zmienila ? I co mial zrobic wlasciciel ? mial mu zawiesc ta rybe z tego powodu ze strona zawinila ? czy ludzkim by nie bylo powiedziec zrozumiem zdarza sie ze takie sytuacje maja miejsce rozumiem ze nie przyjmujecie w ten rejon zamowien i mogl sie dogadac czy za dodatkowa doplata byla y mozliwosc dowozu czy tez
  • Odpowiedz
@Kalesonek: To tylko przypuszczenie związane z podobną sytuacją, która nastąpiła kiedy próbowałem coś zamówić poprzez tą stronę jedzenie z pobliskiego miasta. Na stronie była informacja, dowóz miał być do 5km a okazało się, że jest tylko na terenie miasta. Po wykonaniu telefonu do wspomnianej restauracji do telefonu został zawołany kierownik, a informacja na pyszne.pl została zaktualizowana jeszcze w ten sam dzień. Na ten moment lokal oferuje dowóz nawet do dalszych
  • Odpowiedz
@Slought: Ja mialem podobnie z Pizza nie dowozili do mojego mista, ale zapytalem czy dalo by rade z doplata i sie zgodzili a co do pyszne dalej mi wyswietlalo ich lokal w mojje lokalizacji mimo ze dzownilem to nic nie zmienili :) mozna gdybac i sie wymieniac teraz przykladami i to nic i tak nie da, jak dla mnie kara nieadekwatna do szkody ktora byla znikoma :)
  • Odpowiedz
@Kalesonek: Gruby chyba jakimś cholerykiem jest, że na wszystko reaguje tak impulsywnie, kara nieadekwatna i zgadzam się z tym. Co do rybki to pewnie jeszcze o niej usłyszymy nieraz, jak to bywa z aferkami na jego strimach
  • Odpowiedz