Wpis z mikrobloga

Na początku nie przepadałem za Dawidem ale teraz widzę jak to wygląda.Mahon to taki młodszy brat, któremu się wszystko należy bo tak i #!$%@?.Większość osób w domu jest za nim..Tu zrobią mu jedzenie tu się za nim wstawią i jebią Dawida który dość fajnie prowadził streama a dostał zjebe bo Mahonkowi to przeszkadzało.Dawid nigdy nie kazał Mahonowi wyłączyć streama a Adiemu coś nie pasuje to od razu z sapami i pięściami do niego....Oglądam Mahonka prawie od samego początku gdy robił telefony grał na ruletce po 0,50gr i dobrze się bawił.Teraz powiem wam brutalną prawdę...człowiek chcąc nie chcąc zawsze zmieni się po hajsie nawet jak tego nie chce (czego od początku bał się Adi) A teraz wygląda to tak:
-stream co weekend (nie zawsze)
-pierwsza godzina to czytanie donatów i nic nie robienie (kiedyś od razu telefony i ciśnięcie beki na maxa)
-parę nie udanych telefonów
-i teraz najlepsze żeby zabawić widzów posadzić ojca(którego bardzo lubię ale przyszedłem oglądać Mahonek Stream a nie Killer Stream) który siedzi sobie 3 godziny i ciągle mówi to samo...

To nie żaden hejt na Mahona tylko chciałbym, żeby po przeczytaniu tego usiadł i pomyślał jak to kiedyś było, od czego się zaczęło, co fajnie się oglądało i z czego dało się pośmiać.Bardzo chcę stare czasy gdy usiadłem sobie wygodnie i przez parę godzin zapominałem o wszystkim a moich oczu nie mogłem oderwać od monitora :( #stary #mahonek #wroc <3
#mahonek
  • 5
  • Odpowiedz