Wpis z mikrobloga

Streszczenie 04.07
Od rana nie oglądałem, wbiłem wieczorem ok. 18 - od tego czasu opisuję co się działo.
Z tego co wiem wcześniej nic ciekawego nie miało miejsca.
Ogólnie nie miałem dużo czasu, mogę pomieszać chronologię bo oglądałem z przerwami

R - Rafonix dziś odwołał streama, krążyły plotki że wyprowadzał się z mieszkania
- Gocha stwierdziła, ze nie ma już nic i że idzie na cmentarz
- Gocha chce żeby włączyli jej jakąś starą piosenkę - Biała Mewa
- Małysz łapie temat i chce włączyć Cypisa
- Na Daniela zadziałało to jak płachta na byka i konkretnie się #!$%@?ł na Małysza
- Daniel chce zamówić jedzenie Jackowi przez pyszne.pl
- Po opłaceniu zamówienia dostaje informację, że do niego nie dowożą i w ciągu 10 dni otrzyma zwrot pieniędzy
- Daniel znowu się #!$%@?, dzwoni do restauracji i organizuje rajd "jedynek" na ich fanpage
- Wszyscy mają fazę - Daniel trochę zamula i cieszy się na zmianę
- Seba z Małyszem bawią się w Mortal Kombat na kanapie
- Małysz zaczyna tańczyć z Gochą w rytm Białego Misia
- Gocha łapie piwo do góry nogami i całe rozlewa na podłogę (senkju @kuzio997 )
- Gocha pali Danielowi pod nosem, ten się jeszcze bardziej #!$%@? i wyrywa jej papierosa z ręki siłą
- Do Daniela przychodzi wielka pizza od wykopu, co bardzo poprawia mu humor
- Daniel przyznaje się, że kłamał ze złości na Sebę i wcale nie ma kuratora za pedofilię, tylko za kradzieże
- Gocha krytykuje pierścionek od Jacy - że ciemnieje, robi się brzydki i ogólnie jest #!$%@?
- Na wykopie pojawia się wpis Łobody, ze będą jajka
- Daniel widzi post i czatuje pół godziny pod klatką
- Łysy odwołuje akcję i zapowiada powrót w nocy
- Daniel czyta fejkowy wpis restauracji Chuda Ryba - podróbki w/w restauracji i się na niego nabiera
- Gocha biega z pokoju do kuchni, kuchni do pokoju i tak na zmianę i krzyczy CI HO !! CI HO !!
- Okazuje się, że jakaś babka, która kiedyś ją wkopała na policji ma jakieś kłopoty i Gocha bardzo chce to zobaczyć
- Wyłącza się stream, resetują się łapki i karta na czasie
- Danielowi jest smutno, ale kontynuuje streama
- Rozpoczyna się nocne spanie, ale tym razem Gocha zakazuje tańca kurczaka
- Daniel zaczyna się wyzywać z Gochą, ale od razu wyjaśniają, że to tylko żarty
- Gocha wstaje i prawie się obala
- Daniel idzie spać, znowu wyzywa się z Gochą, bo ta pali papierosa i mu smrodzi. Daniel każe zgasić papierosa, a Gocha światło - czyli tradycja
- ale że poprawiała wersalkę i było widać osrane portki to ty wspomnij XD (dopisek by @dziabarakus senkju)

Chcesz podziękować - daj plusika, możesz też dać suba na YT - już niewiele mi brakuje do tysiąca.
Zabrzmię teraz jak jakiś typowy streamer - ale dziękuję za te suby, plusiki, i obserwacje na profilu i tagu bo to wszystko dzięki wam Mirki ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tradycyjnie - jeśli coś pominąłem, albo wydarzyło się po publikacji streszczenia, dopisz w komentarzu. Możesz też dodać link do swojego shota ;)

#danielmagical #danielmagicalstreszczenia #kulpiotrstreszczenia #youtube #polskiyoutube #rafonix #lysystream #loboda
  • 16
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.