Wpis z mikrobloga

Neuropa znowu manipuluje głosami zaś @moderacja śpi. Znalezisko o białej księdze UE i o jawnym przyznawaniu się elit UE do realizacji komunistycznego projektu super państwa pomysłu włoskiego komunisty Altiero Spinelli.
https://www.wykop.pl/link/3812607/ue-ujawnia-swe-komunistyczne-i-socjalistyczne-oblicze/
https://www.wykop.pl/link/3812695/ue-ujawnia-swe-komunistyczne-i-socjalistyczne-oblicze/
Wołam:


#afera #4konserwy #polityka #gruparatowaniapoziomu
  • 90
  • Odpowiedz
jak to sie niby odbywa? dlaczego w hitach nie ma? kazde znalezisko wychodzi z glownej, jest spychane przez nowe znaleziska, przez promowane znaleziska, oraz przez zdejmowanie recznie niepoprawnych znalezisk


@comielipsa: Normalnie się to odbywa, jak znalezisko dostanie odpowiednią ilość zakopów to spadnie do archiwum, mino że znalazło się na głównej.
Jako że jesteś mało bystrym użytkownikiem (co uwodniłeś nie potrafiąc liczyć prostych procentów) i nie potrafisz sam wyciągnąć wniosków, tyko wszędzie
  • Odpowiedz
@comielipsa: Widać, że jesteś typowym lewakiem.
Nie potrafisz wykonywać prostych obliczeń matematycznych, prędzej małpę nauczyłbym rachunku różniczkowego niż ciebie prostych obliczeń polegających na dodawaniu i mnożeniu (typowy komuch, który nie ogarnia podstaw ekonomi, czym doprowadza do ruiny własny system).
Dostajesz konkretne fakty podsunięte pod nos, a i tak ignorujesz to, że ponad 5 lat temu było znalezisko z podobnym stosunkiem wykop/zakop i brniesz w swoje chore fantazje (jak typowy komuch, widzi
flager - @comielipsa: Widać, że jesteś typowym lewakiem.
Nie potrafisz wykonywać pro...

źródło: comment_hiX6hcHd0b74bylfaUGhPHCWx6QWzWTo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ja nie widzę manipulacji, znaleziska z powodu dużej ilości zakopów zostały zakopane

@Lukardio:

dwa razy ktoś próbował wykopać, dwa razy się nie spodobało

no skandal, jak mogło takie prawilne...

@franek-pokrywko:
Dwa neuropki które ironicznie sobie szydzą. Nie było podstaw do zakopania tych znalezisk, zaś zakopujący ewidentnie zostali ponownie zwołani do zakopywania. Zawsze te same konta. Wiele z nich służy wręcz wyłącznie do zakopywania. To jest manipulowanie głosami. Tak prostackie manipulacje
  • Odpowiedz
@comielipsa: @andrzejspec: A ktoś z Was mógłby wytłumaczyć co niemieckiego jest w AppVerku? Ja wiem, że obco brzmiąca nazwa może niektórych przerażać, ale to jeszcze nie powód, by polskiej firmie przypisywać niemieckie korzenie :D
  • Odpowiedz