Wpis z mikrobloga

@Ostasz szkoda, że nie da się zrobić 2 ścieżek dźwiękowych do wyboru na youtube, bo nie ukrywam, że najbardziej lubię oglądać takie filmy przy akompaniamencie dźwięku silnika (a ponadto hiphopolo powinno wzbudzić zainteresowanie komisji ds. ścigania zbrodni przeciwko ludzkości).
To mi przypomina, że najwyższy czas zacząć jeździć w terenie. I za tę inspirację bardzo dziękuję.
@Ostasz: ej a Ty nie jesteś na forum dominatorów?
jak tylko uciułam trochę grosza to kupuję jakieś moto i też będę się babrać w błocie, juz przesądzone
@gerard-kowalski: zawsze trzeba od czegoś zaczynać i nabierać doświadczenia. Jak to mówił mój instruktor od nart kiedyś "jak się nie #!$%@? to się nie nauczysz" ( )
@Pantokrator: heh, super wiedzieć że moja patola offroadu kogoś zainspirowała :D Polecam ten styl życia, a odnośnie dźwięku silnika w tle to mam problem, że trochę gadam w kasku, szczególnie że mam interkom i kamera wszystko pięknie wyłapuje :P
@Przepior86: ja tylko kojarzę, że gdzieś na bazie Tukana ktoś wolał "Przeeeeeepiórrrr!!!" ale jakoś wtedy kompletnie nie skumałem, że to możesz być Ty, inaczej to bym podszedł się przywitać... :/ A wymienione persony znam osobiście, a niektóre aż za dobrze :D