Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że normalny dorosły człowiek ma #!$%@? w to co robi jakiś jutuber Rafonix. #!$%@?, żeby siedzieć na wykopie i próbować dojechać jakiegoś chłopaczyne co sobie streamuje i miewał/miewa patologiczny kontent. Jak kogoś boli taki stream to po co oglądać - proste. #!$%@? no sorry ale jako rodzic dokładnie Wiem co moje dziecko ogląda w siec. Argument, że oglądają to jakieś dzieci jest z dupy - to rodzic ma tego pilnować a nie Wy gimbowykopki i wykopki. Wielcy bohaterzy mają misje moralnego naprawiania dzieci z gimnazjum i elimnowania patologi z youtube...... . A na mirkoczacie "Sklej #!$%@?", "Sklej #!$%@?".

Próbujecie dojechać chłopaczyne, który sobie cos tam streamuje i zarabia na tym hajs dlatego, że boli Was to bo jesteście #przegryw i nic sensowniejszego w życiu nie robiliście niż siedzenie w piwnicy+stalkowanie.

No nie rozumiem co trzeba mieć w cymbale, żeby krążyć po Białymstoku od 19 i próbować ustalić miejsce zamiekszania jakiegoś streamera gimnazjalistów.... . Książke se weź jeden z drugim i poczytaj....

Ach szkoda strzępić ryja.

BTW. I co Wam z tego ustalenia ?? #!$%@? zrobiliście. Czekałem wczoraj na ten wielki wypok i nic. Jesteście żałośni xD

#bekazwykopkow #bekazpodludzi #rafonix #polowanienachudegobyka #takaprawda
  • 30
  • Odpowiedz
@topsykretts: naucz się pisać (), a po drugie

"Prawda jest taka, że normalny dorosły człowiek ma #!$%@? w to co robi jakiś jutuber Rafonix"
"Czekałem wczoraj na ten wielki wypok i nic."
xD
  • Odpowiedz
@topsykretts: "jako rodzic" to z ręką można mieć dziecko? Jak ty zwykły gimbus jesteś, albo przegryw na multikoncie po banie. Żaden poważny i normalny człowiek nie zakłada tu zielonego konta, by sobie popisać.
  • Odpowiedz
@topsykretts: spodziewałem się takiej odpowiedzi, płyta się zacięła? Ciągle piwnica, jakieś złe wspomnienia z tym związane masz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) "W przeciwieństwie do mnie", a skąd wiesz, co ja robiłem?
  • Odpowiedz