Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że normalny dorosły człowiek ma #!$%@? w to co robi jakiś jutuber Rafonix. #!$%@?, żeby siedzieć na wykopie i próbować dojechać jakiegoś chłopaczyne co sobie streamuje i miewał/miewa patologiczny kontent. Jak kogoś boli taki stream to po co oglądać - proste. #!$%@? no sorry ale jako rodzic dokładnie Wiem co moje dziecko ogląda w siec. Argument, że oglądają to jakieś dzieci jest z dupy - to rodzic ma tego pilnować a nie Wy gimbowykopki i wykopki. Wielcy bohaterzy mają misje moralnego naprawiania dzieci z gimnazjum i elimnowania patologi z youtube...... . A na mirkoczacie "Sklej #!$%@?", "Sklej #!$%@?".

Próbujecie dojechać chłopaczyne, który sobie cos tam streamuje i zarabia na tym hajs dlatego, że boli Was to bo jesteście #przegryw i nic sensowniejszego w życiu nie robiliście niż siedzenie w piwnicy+stalkowanie.

No nie rozumiem co trzeba mieć w cymbale, żeby krążyć po Białymstoku od 19 i próbować ustalić miejsce zamiekszania jakiegoś streamera gimnazjalistów.... . Książke se weź jeden z drugim i poczytaj....

Ach szkoda strzępić ryja.

BTW. I co Wam z tego ustalenia ?? #!$%@? zrobiliście. Czekałem wczoraj na ten wielki wypok i nic. Jesteście żałośni xD

#bekazwykopkow #bekazpodludzi #rafonix #polowanienachudegobyka #takaprawda
  • 30
  • Odpowiedz
@topsykretts: miewa patologiczny content? Co #!$%@?, "MIEWA"? Przeklinanie co drugie słowo i wyzywanie od najgorszych matek gdy księciuniowi się coś nie podoba, zachlanie się i pokazywanie swojej prawdziwej twarzy po pijaku, wykonywanie głupich telefonów do uczciwych ludzi chcących zarobić?
Czekaj czyżbym coś pominął? Skądże, przecież wymieniłem wszystko co składa się na jego content. To nie jest "miewanie". On taki jest.
Ale pewnie jesteś tylko kolejnym z jego fanów.
Usuń konto.
  • Odpowiedz
@topsykretts: normalny dorosły raczej nawet nie wie, że taki youtuber istnieje. Ewentualnie raz zobaczył, że coś marudzo na wykopie o jakimś kolesiu ze streamach, wrzucił na czarnolisto, a teraz nawet nie pamięta tego już :v
Nawet ja tak zrobiłam, a jestem raczej przegrywowym dorosłym niż normalnym. Ale na starość się po prostu już nie chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@topsykretts: Co za typ, wrzuca jakieś hehe złośliwe gify, piszę "eot" bo chce się wycofać, weź typie nie rozpoczynaj dyskusji jak nie jesteś jej w stanie doprowadzić do konkluzji. xD
Chyba że chciałeś tylko popluć, to

  • Odpowiedz
@topsykretts: naucz się pisać (), a po drugie


"Prawda jest taka, że normalny dorosły człowiek ma #!$%@? w to co robi jakiś jutuber Rafonix"
"Czekałem wczoraj na ten
  • Odpowiedz