Wpis z mikrobloga

"Mozecie mi #!$%@? naskoczyc wy k***. Wasze matki to di. Wykop.pl- Wasze matki to ky szmaty z roksy za 250, nawet za 100. I tak pare wariatow bedzie mi wiernych do konca zycia za te slowa co powiedzialem, k*, ze wasze matki to d*i, ze jestescie brudasami. Najgorsze rzeczy o mnie piszecie. I tak #!$%@? beda za mna, za to, ze jestem taki silny, ze rum wasze matki ka smiecie w*ne. WYKOP WASZE MATKI TO KY. Chce sie bawic do rana. Mam 320k subow, #!$%@? Wasze matki do rana. Wy zazdrosne ky. Jedziemy do rana, wasze stary ka nurkuja w sianie. E wykopki, ja desperadosa se pije. Nie wiem, cena od 4 do 5 tam, chyba ka, za iles tam, nie wiem, ale co wy harnasia pijecie za 1.50? Jak ty chyba kapsel otwierasz od harnasia, liczysz, ze wygales drugiego. Ty ko z wykopy. Tfu ka na twoja stara. C*j Ci na dz**e c*u #!$%@?. I mozemy sie cisnac nawet rok. W c**u to mam, mam widzow wietnych, wariatow. Kumple Rafonixa ko. Kupuja koszulki, dresy wszystko, reprezentuja moja marke na osiedlach, a twoja stara ka nadal puchy zbiera. Tyle na twoja stara, ty ko z wykopu. Dzwoni do mnie jakis telefon, zeby mnie ostrzec, dzwoni, zebym sie opamietal. W cu Was mam wy ky z wykopu. Wasze stary to ky, naprawde. Z calego serca, wasze matki to k*y, naprawde."

#danielmagical
#rafonix
#polskiyoutube
T.....u - "Mozecie mi #!$%@? naskoczyc wy k***. Wasze matki to di. Wykop.pl- Wasze ma...

źródło: comment_5TCxpCxlFZ1am2mINHg5NLuBElBivYum.jpg

Pobierz
  • 5