Wpis z mikrobloga

A jeśli chodzi o dzisiejszy stream Rafonixa ( jeśli takowy będzie ) to ja już mam wizję jak będzie wyglądał początek :D A więc :
Odpala kamerke z tekstem : " No siema kumple, jak ja dzisiaj streama normalnie odpalam , a jak ....
Bierze łyk coli i mówi : Brakuje nam jeszcze 300 łapek do dwóch tysięcy ! Wow, solidne łokieto dla was ..
Następnie przychodzi donejt o treści w stylu " elo Rafon gdzie piwka ? czekamy na dymy " wtedy to Rafonix odpowiada tekstem " Co Ty mordo, dzisiaj tylko cola w puszcze. Wtedy za dużo wypiłem i mi #!$%@?ło taaa... Już #!$%@? nie chce wracać do tamtego streama za dużo się wydarzyło...Dzisiaj normalny stream czyli jeszcze z 10 minut pogadam z wami a potem robie telefony ... Gdzie chcecie na OLX czy #!$%@? ? taaa
Kto się zgadza, że tak to będzie wyglądać ? :D
#danielmagical #rafonix
  • 13
@Bezimienny_Typ: wydaje mi się że teraz będzie lekko kozaczył ale w środku nie będzie chciał tego robić bo wie że będzie się bardziej pogrążał no albo na odwrót :D poczekamy zobaczymy... a jeszcze jest następna opcja. Pójdzie po piwka i będzie chlał, ale teraz raczej bez Adama