Wpis z mikrobloga

Witam
chce sobie kupić głośniczek bluetooth na wakacje, co polecacie?? ma grać w plenerze i ma to robić głośno i czysto. musi być kompaktowy i zmieścić się w plecaku. co do wodoszczelności to nie koniecznie. nie może kosztować więcej jak 200zł!

co polecacie? myślałem o goclewer albo jakiś chińskich cudach blitzwolf albo xiaomi, ale jest tego tyle że nawet nie wiem od czego zacząć. macie jakieś doświadczenia?


#glosniki #bluetooth #wakacje #muzyka #audio #gadzety #chinskiecuda #kupujzwykopem
  • 20
@syjan1212 ja mam siaomi i jest lepszy niz wszytskie inne ze sklepu. Juz 2 rok daje rade nawet po wielu upadkach. No i ma namiastke basu czego brak w innych tanich głośniczkach.
@emilkos8: też się nie znam, po prostu mi szumiał strasznie więc zdecydowałem się kupić coś innego z tego powodu :P
@syjan1212: troszkę drożej ale może sony srs xb-10 ?
sam skusiłem sie na xb-20 (ale to juz koszt okolo 450pln - nadal lepszy niz JBL'e w podobnej cenie tj. flip 3 czy charge 2+)
@ptaaq: bassowo tak, ale jest cichy przynajmniej na dworze. @syjan1212: Ja mam Xiaomi Mi (wersja druga) i jak najbardziej polecam, gra o wiele czyściej niż jbl go (mam go również), dodatkowo całość uzupełnia dawka bassu dzięki zastosowaniu pasywnej membrany. Przyszedł mi z Gearbest w 9 dni NLPostem.