Wpis z mikrobloga

@Wunszz: Mój ma 12 miesięcy, adoptowałem go od ludzi którzy całe życie trzymali go w klatce na wsi.
Póki co uczymy się wszystkiego od podstaw, bo nawet kupki nie umiał na początku zrobić na zewnątrz bo w tej klatce nauczony został robić pod siebie :(
@Wunszz: Jak z nim ćwiczę w domu to nawet jest grzeczny i są postępy, ale jak wyjdę na dwór nie jestem w stanie go kontrolować do takiego stopnia, że nie reaguje nawet na swoje imię a co dopiero na cokolwiek innego.
@wrobel102 A to normalne mojego jak puszczam na zewnątrz to momentalnie jest głuchy ma wszystko. Jak mi się urwie między ludźmi to proszę przypadkowa osobę żeby mj go zawołała bo do mnie nie przyjdzie..
@Wunszz: aha :D Z moim jak biegałem to raz mnie tak pociągnął, że upadłem na ten mój głupi ryj : > A ważę te 84kg a pieseł trochę wychudzony po poprzednich właścicielach i ma 23kg.
@wrobel102 lokowanie produktu: polecam karmę tropi dog polska firma albo taste of the Wild. Najlepsze karmy dla tej rasy tropi jest tani bo 120 zł za 15 kg. Mój waży 24 kg ja ważę 87 a już bark był wybity jak pociągnął ten mały... ma dopiero 2.5 roku
@wrobel102 Musisz patrzeć na skład bo żeby Ci się kulka z piesela nie zrobiła jak te 90% labradorow. I jak widzą mnie to mówią że glodze psa ale figurę ma idealna same mięśnie a tropi dog który przyswaja aktualnie to ma 20-30 % białka i dużo mięsa a nie sama pszenica i inne gowno zapychacze.
@Wunszz: Jeszcze ja z moim psem mam o tyle problemu, że ma problemy z kupą :> Robi na miękko. Byłem u weterynarza, bierze tabletki z bakteriami jelitowymi i możliwe, że to też stres związany ze zmianą miejsca zamieszkania. Kupa też poszła do badania, jeśli bakterie nie pomogą zmienię mu karmę.
@wrobel102 Wiesz nie jestem znawca tylko jak go wziąłem to pytałem kilku hodowców i mam tutaj cumpli na osiedlu co mają sami psy i powiedzieli ze te co napisałem są mistrzostwo. No i sam po tym widzę jak np karma mi nie przychodziła to karmilem go innymi typu purina pedigri i aktywność psa spadła o 70% a tak z gnojem chodzę po 20 km i jeszcze ma 2 domu siły żeby mnie