Wpis z mikrobloga

Mireczki z #cebulaonline,

Wieczorny wpis zaczynamy od #gearbest

LINK - Lutownica GJ NO907 Constant Temperature Lead-free Soldering Iron za $8.55

LINK - Pendrive SanDisk CZ73 USB 3.0 Flash Memory Drive 128GB za $33.99

oraz promocje na kilka laptopów (w tym jeden z wysyłką z Europy):

LINK - #chuwi LapBook za $219.99

LINK - Jumper #ezbook 3S Notebook za $279.99

LINK - #voyo VBook V3 Flagship Ultrabook z wysyłką z Europy za $379.99

LINK - Xiaomi Air 12 Laptop 4GB RAM 128GB za $499.99

Mamy też dla was dobrą informację. Z naszych (nieoficjalnych) informacji wynika, że w najbliższym tygodniu w GearBest będzie można płacić przez Przelewy24.

z #banggood

LINK - Mały nóż składany Multifunction Stainless Steel Keychain Knife Opener Self-defense EDC Tool za $1.47

LINK - Dłuta do drewna 6pcs Graver Woodcarving Knife za $7.55

LINK - Programowalna plakietka LED, identyfikator Red LED Name Badge za $6.29

LINK - Kołowrotek SeaKnight SK1200 6.3:1 Fishing Reel 14BB 215g 2 Brake za $26.39

Chcesz na bieżąco dostawać powiadomienia o promocjach?
Zobacz nasz drugi tag cebulaonlinelive.

Linki bezpośrednie:


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl
Zapisz się na listę powiadomień, zatwierdzając popup na naszej stronie
Pobierz cebulaonline - Mireczki z #cebulaonline,

Wieczorny wpis zaczynamy od #GearBest

...
źródło: comment_wLkdjpGMjVyq3ioANmLhoZt21cOqyPgS.jpg
  • 28
@cebula_online ja mam do was pytanie o tego #chuwi LapBook za $219.99, tam jako opcja wysyłki jest Priority Line, to jest ta wysyłka co to niby nikomu jeszcze na VAT nie wpadła? Jakie są szanse przy tak dużej paczce że faktycznie nie wpadnie? Zamawialiście coś tak dużego? Jakiś odkurzacz czy coś... Jak by jednak celny zatrzymał paczkę to jakie jest cło na taki sprzęt?
Pobierz PaulStone - @cebula_online ja mam do was pytanie o tego #chuwi LapBook za $219.99, ta...
źródło: comment_xxk2lqDmVox6553XOhT6DRRXsy3DiKCw.jpg
@PaulStone: Tą metodą idą różne rzeczy i jeszcze żadna na VAT na trafiła. Jeśli jakimś cudem trafi to policzą VAT 23% od kwoty $223.21 ale na to są bardzo małe szanse a i byłbyś pierwszym który miał taką "przyjemność". ( ͡° ͜ʖ ͡°)