Wpis z mikrobloga

Dziś po raz pierwszy brałem udział w kilku raidach, umówiony wcześniej przez grupę na fb, całkiem pozytywne doświadczenie. Tym niantic wygrał i dobrze, że w końcu po roku czasu wprowadził taką usługę socjalizującą graczy. Lepiej późno, niż później…

Spotkałem się z trzema osobami, koleś trochę młodszy ode mnie oraz ojciec z synem. Wszyscy całkiem ogarnięci i wszyscy z mystic na 30lvl (ja 36), więc dla mnie tym lepiej. Postanowiliśmy, że spróbujemy się z czwórką, ale trzeba było poczekać godzinę na start. Dla sportu i żeby przećwiczyć system, zrobiliśmy magikarpia i execcutora. Z czwórki wykluł się tyranitar, więc najlepszy pok do złapania. Dobrze, że pod gymem ojciec spotkał kolegę z pracy (koleś ponad 50 lat na 30lvl :)), bo nie dalibyśmy rady w czwórkę. W piątkę zresztą też nie, bo dwa razy zabrakło nam kilku sekund. Przy drugim podejściu zaczęły się też bugi, dlatego warto resetować apkę, przy każdym podejściu. Na szczęście widziałem, że niedaleko gra jakiś dzieciak. Zgarnąłem go do naszej grupki i w sześciu nie było już najmniejszego problemu z bossem, zostało jeszcze z pół minuty do końca. Z całej szóstki, tylko dwóm osobom udało się go złapać. Mi oczywiście nie, mimo połowy rzutów z gratem :) ojciec złapał bez nawet podkręcania xd później z jednym ziomkiem się odłączyliśmy i poszliśmy na dwa kolejne raidy trzeciego poziomu. koniec historii

Ale co do samych nagród za wygraną, to poczułem się dzisiaj jakby ktoś mi napluł w twarz i sam jeszcze za to zapłaciłem.

Za tyrana dostałem 20 reviów, poźniej za dwa kolejne bossy 12 i 8, do tego trochę candy i malinek. No k---a, na trzy podejścia, żadnego tma?! Kolega z którym byłem dostał dwa. Do c---a, ta gra mnie karze za każdym razem, że w nią gram, czy jak? Jarałem się tymi raidami, bo chciałem najbardziej dostać tmy, a otrzymałem najbardziej gówniany przedmiot w tej grze, który ostatnio dropi z pokestopów jak p------y.
Jeszcze doliczyć do tego, że gracze z którymi dziś rozmawiałem częściej niż ja, spotykali snorlaxy czy laprasy na dziko, to już mi całkiem ochota przeszła. Przez rok gry, tylko raz spotkałem snorka, laprasa nawet w trakcie eventu nie widziałem. J---ć niantic maczetami…


#pokemongo #gorzkiezale #boldupy #dlaczego
robin_caraway - Dziś po raz pierwszy brałem udział w kilku raidach, umówiony wcześnie...

źródło: comment_JL4rJN9xFsUNzycjXr1IZwKHq24uNaqh.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach