Wpis z mikrobloga

Marchewka z groszkiem jak najbardziej pasuje ( chociaż wolę ogórka kiszonego, zasmażane buraczki albo kapustę, sałatę ze śmietana, mizerię, kiszona kapustę od biedy pomidory że śmietana i cebulką ,) ale powinien być zaprawiony zasmażką.
@Rachey: Mniam! Pyszniutkie warzywka i lekkie, aromatyczne mięsko :) Połączenie jak najbardziej współgra.. Obiad nie musi być monotonny i nudny. Warto łączyć ze sobą smaki, próbować, eksperymentować z przeróżnymi dodatkami. Zjadłabym wszystko w 10 minut (ʘʘ) Ja Rachey miałam dzisiaj na obiadek rybkę ;) Szczupaka.. Oczywiście, jadłam na raty. Miałam dzisiaj nic nie spożywać, bo mnie żołądek bolał cały dzień i biegałam bezustannie do łazienki. No ale
KwestiaPodejscia - @Rachey: Mniam! Pyszniutkie warzywka i lekkie, aromatyczne mięsko ...

źródło: comment_kw9lZdS7GA3zQuMXUfaJwxsoPt9lZDsA.jpg

Pobierz
@KwestiaPodejscia: "lekkie aromatyczne mięsko". Podwójna panierka + ~200 gramowy schabowy to niekoniecznie lekkie połączenie (chociaż aromatyczne owszem- cząbrem natarte wcześniej) :v Ja eksperymentować lubię, ale po dużej ilości kombinowania trzeba czasem wrócić do starego, dobrego schabowego.
A na ból żołądka to najlepiej literatkę czystej i zajeść obiadem.
@Rachey: Tradycyjne schabowe są najlepsze, często gościły w moim domu za dzieciaka w niedziele ;) Schabowy;

a) ziemniaki i buraczki
b) ziemniaki i mizeria.. i była opcja
c) kapusta zasmażana

Klasyczne dania są najlepsze!

Nie, mowy nie ma żebym po wódkę sięgnęła. Odmawiam nawet okazyjnie.
Nie mogę pić wódki, nie chodzi o zachowanie.. Wszystko mi wiruje, i wkręcam se nadomiar złego, że na karuzeli siedzę, albo latam helikopterem dookoła.
Mam słabą