Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja nie wiem, jak wy możecie studiować te gównokierunki jak filozofia, socjologia, psychologię, kulturoznawstwo czy inny syf bez zawodowej przyszłości. Co, rodzice was po studiach będą utrzymywać? Nie wiem czy wiecie, ale żyć wiecznie nie będą. Tak jak wy, bo z głodu pomrzecie. Lata imprez studenkich szybko miną a z nimi wasze marzenia i wątroby. Zamiast się uczyć to wolicie "imprezować" z innymi przychlastami w akademikach. Dobrze robią wykładowcy, że was #!$%@?ą na każdy możliwy sposób - może warto przemyśleć to wszystko i wziąć się za siebie.

Mało tego, #!$%@? z waszymi inżynierami - większość z was nigdy nie zrobi żadnego projektu za który dostanie pieniądze. Namnożyło się was jak psów - pieczątki przy projektach każdy by chciał stawiać ale wykonać je w pocie czoła już nie ma komu.

I wiecie co? Pieprzyć te studia. Gdybym mógł, to cofnąłbym się w czasie i poszedł do zawodówki. Przecierpiał te kilka lat z patologią i był elektrykiem czy innym hydraulikiem czy budowlańcem. I mój pot cieknący dupą byłby bardziej cenny niż wy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ja nie wiem, jak wy możecie studiow...

źródło: comment_dhTKPu97eD4IVBD0a9mEf9mbFB633D7F.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Obrany kierunek studiów nie musi świadczyć o zawodzie ;) Swoją drogą w pracy mam dwie osoby po kulturoznawstwie które zarabiają taki hajs, o jakim elektryk czy hydraulik tylko może pomarzyć :)
Studia to nie wszystko zio.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przyznaj się po prostu, że gówno umiesz i do niczego się nie nadajesz zamiast przypieprzać do innych XD
klasyczny ból dupska osoby stworzonej do kopania rowów, która znalazła się na studiach zupełnie przypadkowo
  • Odpowiedz
OP: @Asterling: Ustawiony. Właśnie dlatego mam prawo napisać to, co napisałem.
@sexlord: Po coś chyba AMW jest.
@diarrhoea: Uczelnie zwyczajnie nie powinny dostawać pieniędzy za każdego studenta. Tyle co się namnożyło #!$%@? kierunków, to szok - zabierają ludziom ze stypendiów za wyniki w nauce i dają na socjalne dla tych nierobów - nie tak to powinno wyglądać.
@MadIen: Przypadkowo? Nie. To po prostu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania CZęściowo się o już zmieniło i niektóre wydziały dostają ogólnie hajs na prowadzanie konkretnych kierunków, niezależnie od ilości studentów. PoA tym, masa tych socjologów itd. To ludxir na uczelniach prywatnych.
  • Odpowiedz
@Nova24: kilka lat temu otworzyłem firmę i handluje słodyczami, pozyskałem do współpracy kilka sieci supermarketów i tam wstawiam towar sprowadzony ze wschodu z kilkukrotną przebitką i sobie żyje spokojnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
MocnaMurzynka: Ale prawda jest taka że można to podpiąć pod każdy inny kierunek studiów. Nawet jesli pojdziesz na informatyke nie oznacza ze po studiach bedziesz zyl jak krol. Praca zawsze się znajdzie, wszystko zależy od Twojej mentalności, zapartości, podejściu do pracy i tego jak podchodzisz do dorosłego i odpowiedzalnego życia. Jeśli dobrze się uczysz, masz dobre wyniki a jesteś głupią "p*pą" to może być ciężko. Trzeba mięc pomysł na życie, bo
  • Odpowiedz
Przecierpiał te kilka lat z patologią i był elektrykiem czy innym hydraulikiem czy budowlańcem.


@AnonimoweMirkoWyznania: I przez całe życie stał w miejscu z braku perspektywy na awans bo gdzie może awansować taki hydraulik czy elektryk? Co własną wielką firmę założy? Ciekawe skąd weźmie wiedze na temat prowadzenia firmy, księgowości, podatków itd. skoro jedyne co umie to wymieniać rurki.

A na filozofie itd. przeważnie idą ludzie z pasją dla własnego rozwoju
  • Odpowiedz