Wpis z mikrobloga

Fani #deathnote - #anime pewnie już widzieli trailer nowego filmu od #netflix
Ten krótki trailer już utwierdza mnie w przekonaniu, w którym tkwiłem od pierwszych informacji, że powstanie film.
Będzie to gówno. I nie, nie dlatego, że "L" jest czarny. Już walić to. Zobaczcie, ile w tym krótkim fragmencie, pozmieniali wydarzeń. Jak bardzo zdaje się to być beznadziejne.

Po #!$%@? robić ekranizacje anime fantasy? Im to nie wychodzi. Ghost in the shell był chlubnym wyjątkiem pod tym względem, że można go była oglądać w spokoju, nie biorąc pod uwagę, że to ekranizacja kultowego anime (to znaczy, był równie "dobry" co inne filmy pokroju marvela).
Natomiast pozostałe filmy to kompromitacja - nawet jako samodzielny film. Czy była jakaś dobra ekranizacja Live action na podstawie anime? Ale gatunku fantasy właśnie?

To co w ogóle zrobili z Ryukiem... chyba najlepszej postaci w całym anime... no już szkoda komentować.
Clear - Fani #deathnote - #anime pewnie już widzieli trailer nowego filmu od #netflix...
  • 9
Ghost in the shell był chlubnym wyjątkiem


@Clear: ( ͡° ʖ̯ ͡°) Większośc filmów Marvela jest spoko (w ogóle, co ma piernik do wiatraka?), GiTS jest jednym z niewielu filmów, który wywołał u mnie tak silne uczucie obrzydzenia.