Wpis z mikrobloga

Wyścigowe świry, pomóżcie. Mam chętkę zakupić sobie jakąś ścigałkę na steamie, ale nie za bardzo wiem co wybrać. Najbardziej kusi mnie Project CARS, ale nie jestem pewien czy na padzie będzie się grało komfortowo. Jest tu ktoś, kto może coś na ten temat powiedzieć? Ewentualnie brałem też pod uwagę GRID 2/Autosport (jedynkę mam), no chyba, że macie coś innego godnego polecenia. Jeżeli chodzi o ten typ gier, to jestem raczej casualem :D Budżet max 10€.
#gry #projectcars #steam
  • 8
@dwzz: kupiłem Autosport na Steam w Biedronce za dyszkę, bardzo dobre dla casuali, sporo różnych serii wyścigowych. Jak Ci się podobała TOCA3, a nie podobały IMO gówniane Gridy 1 i 2 tak jak mnie to Autosport też się spodoba. Na padzie gra się elegancko.

Poszukaj kluczy z biedronki na Allegro, może jeszcze coś znajdziesz.
@wysuszony: W TOCA 3 nie grałem, moja znajomość serii kończy się na drugiej części. GRID jedynka nie jest taki zły, ale też imo żadna rewelacja. Rozważę tego Autosporta bo przeglądam teraz recenzje i nie wydaje się taki zły.
@wysuszony: A w Project CARS grałeś? Przyznam, że kusi mnie ta gierka, ale nie wiem jak to będzie wyglądać w połączeniu z padem. Teraz mam dylemat pomiędzy tym, a Autosportem :D
@wysuszony: Właśnie nie za bardzo mam jak to sprawdzić dzisiaj, bo poza domem jestem. Dobra, popatrzyłem trochę na necie i jednak ludzie nie polecają pod pada tej gry. No to zostaje Autosport, cenowo na allegro nie jest źle, teraz trzeba będzie tylko jakoś do jutra wytrzymać żeby sobie pograć, no ale przynajmniej dzisiaj ściągnę :D Dzięki za pomoc mireczku :)