Wpis z mikrobloga

Polecam ten styl życia. I granie w coś co faktycznie jest dobrą grą, a nie gównem (ot Cold Waters np jeśli mowa o grach o marynarce wojennej).
Dlaczego? Dlatego:
https://gfycat.com/ArtisticRingedAmericanshorthair
Kompletnie tych debili w WG już posrało. Dajmy CV bomby AP, które mają niby na celu być anty-BB, ale ups, kasują też krążowniki, wymagają 0 skilla, DF w sumie gówno przeciw tym dropom robi (Tirpitz w lewym górnym rogu jest pod osłoną DF z New Orleans - jasne, NO nie ma najlepszego AA, ale DF jest - i jak widać #!$%@? daje), krótko mówiąc point and click adventure. Jakby CV nie były wystarczająco #!$%@? OP już.

Inna sprawa że próba dania CV broni anty-BB jest kompletnym debilizmem - problem z BB jest taki że jest ich za dużo - danie CV bomb anty-bb jedyne co spowoduje to to że te 5% graczy BB z mózgiem będzie zmuszone kampić razem z resztą idiotów we własnym spawnie, bo każdy kto będzie próbował cokolwiek zrobić gdy w teamie przeciwnika jest Enterprise (i chyba inne USN CV też mają dostać te bomby) ryzykuje bycie wysadzonym na hita. Super game desing #!$%@?. You don't camp like a fucking moron? Get fucked.

W sumie to nie tylko dlatego wypieprzyłem to gówno, nie grałem z miesiąc, ale te #!$%@? bomby to kropla która przelała czarę goryczy. Życie jest za krótkie żeby marnować czas na tak gówniane gry.

Wywalcie mnie z klanu jeśli jeszcze nie jestem wywalony za nieaktywność xD
#wows #worldofwarships
Pobierz Eau-Rouge - Polecam ten styl życia. I granie w coś co faktycznie jest dobrą grą, a ni...
źródło: comment_h1rSMkzUEnrUJDhQZME2c74NV6hqfloe.jpg
  • 25
@RUNDMC: Ja już przeszedłem raz kampanie 1984, teraz robię ją drugi raz. Chętnie bym zrobił też 1968, ale tamta jest trochę dla masochistów xD Zbyt #!$%@? torpedy xD Oglądałem stream Jive Turkey jak próbował grać tą kampanie, zatopienie jednego Echo II zajęło mu pół godziny chyba xD Cóż, dobre odwzorowanie realiów walki w tamtym okresie - ale ja jednak pozostanę przy kochanych Mark 48 <3 i trochę nowszych czasach xD

Mam