Wpis z mikrobloga

Mam problem z pewnym rodzajem loszek na #badoo. Wiek: 28-30 lat. Bardzo ładne i zadbane. W wielu przypadkach jest to tak #ladnapani, że wydaje mi się, że to nie jest prawdziwy profil, tylko ktoś ukradł zdjęcia jakiejś modelki z #instagram i założył fejkowe konto.

Jeśli chodzi rzeczy widoczne na zdjęciach, tj. #modadamska, makijaż, wnętrze w tle, to wszystko oczywiście z klasą. Nie jakaś #karyna. Zdecydowanie bardziej #gentlemanboners.

Gdy widzę profil takiej laski, to od razu sobie wyobrażam, że jeździ Mini Cooperem, Volkswagenem New Beetle albo innym tego typu lifestyle'owy samochodem. Jeśli chodzi o pracę, to jest księgową albo szefową działu HR w jakimś #korpo i zarabia pewnie dwa razy więcej ode mnie. Zimą snowboard w Alpach, a latem nurkowanie w jakimś ciepłym morzu.

Oczywiście w większości przypadków mam zablokowane pisanie do nich, więc problemu nie ma. Nawet gdybym mógł napisać, to i tak bym tego nie zrobił, bo wiem, że u takich nie mam szans.

Mireczki, też tak macie, że boicie się takich kobiet?

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #przegryw #stulejacontent #tinder
wyjzprz2 - Mam problem z pewnym rodzajem loszek na #badoo. Wiek: 28-30 lat. Bardzo ła...

źródło: comment_oQ9Zabw1mvElqDaXeBkFd93v1AR9PJKV.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: kobiety tego typu szukaja najczesciej tylko seksu, poniewaz stac je by byc singielkami, szukaja kogos do seksu i wspolnie spedzanego czasu, takie kobiety nie szukaja zyciowych partnerow przez internet bo najczesciej obracaja sie w towarzystwie w ktorym latwo wybrac potencjalnego partnera na stale
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: To jest wuj. Wyobraź sobie taką pannę dobrze zarabiającą singielkę jadącą na własnym motocyklu. W takim przypadku z automatu nawet część wyrzeźbionych Alvarosów daje sobie spokój. Podświadomość podpowiada im po prostu, że nawet w relacji typu fbw będą tylko zabawką.
  • Odpowiedz
@ketometomen @mcgoring
Specjalnie wybrałem zdjęcie, na którym nie widać twarzy, żeby uniknąć komentarzy na ten temat.

Nie chodzi tu o jej urodę, tylko o pewien styl bycia i poziom życia.

ona: Citroen DS3
ja: brak samochodu, do pracy jeżdżę rowerem lub komunikacją miejską

ona: elegancki stój, buty na obcasie, zegarek,
ja: bojówki, bluza z kapturem, buty trekingowe, brak zegarka na rękę (zegarek mam w telefonie)

ona: kawalerka w dobrej lokalizacji
ja: pokój
wyjzprz2 - @ketometomen @mcgoring
Specjalnie wybrałem zdjęcie, na którym nie widać t...

źródło: comment_av31eXEnjipzx347hgSxABloKOlMrDjl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Nie przejmuj się nimi. Jak dojadą do 30 to walną o mur i będą szukały sebka rozpłodnika lepiej szukaj młodszej dziewczyny np 23 i staraj się rozwijać razem z nią a nie biegasz za korpobiurwami żeby się dowartościować??? czy co. One mają całe życie na pokaz.
  • Odpowiedz