Wpis z mikrobloga

#orange #rozdajo #powerbank #platinet . Przynajmniej ja dostałem taki model, 5200 mAh. Trzeba założyć darmowe konto Orange Finanse. Żeby było jednak darmowe, trzeba wydać kartą/blikiem/android pay 300 zł miesięcznie. Myślę że bez problemu, bo ja wydam tyle na paliwo. Inaczej trzeba zapłacić 5 zł za konto.

Dodatkowo, dostajecie 10 zł rabatu do faktury lub ekwiwalent w doładowaniu jak macie na kartę. Specjalnie wziąłem niepotrzebny starter żeby się nie zmarnowało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może do czegoś użyję, zawsze to awaryjny numer. Chyba już trzeci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale najlepsze na koniec. Jeżeli jesteście zainteresowani i potrzebujecie dodatkowych pieniędzy to macie możliwość odblokowania debetu. Od 1000 do 4000 zł, chyba można więcej ale wiąże się to z jakimiś dodatkowymi formalnościami. Do 4000 nie potrzeba nawet zaświadczenia z pracy albo wyciągu z konta. Jest to związane z opłatą za odblokowanie debetu, która jednak jest jednorazowa. Dla przykładu dla tysiąca złotych ta opłata wynosi 59 złotych. I jest to aż na trzy miesiące, bez opłat, potem jakieś odsetki są, ale jakie, to nie wiem. I tu pytanie do @OrangeEkspert, jakie opłaty związane są z odblokowaniem debetu przykładowo dla kwot 2000, 3000 i 4000 złotych? I jak wygląda sprawa odsetek po 3 miesiącach?

3 miesiące do 4 tysięcy za darmo czyli bez odsetek - a ja się cieszyłem że w #pko dostałem 500 zł na miesiąc.

Dziękuję Pan Orange.

I jeszcze jedno pytanie @OrangeEkspert, jak Wam wyślę śmieszny obrazek to odstąpicie od tej kwoty za uruchomienie debetu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
K.....e - #orange #rozdajo #powerbank #platinet . Przynajmniej ja dostałem taki model...

źródło: comment_7RHr7AWMQ7twm9EGrWYdpCwl9hiS2Dr9.jpg

Pobierz
  • 6
@KombajnemPrzezUkraine: plastik godny nocnika. Podziała max 2 miesiące (w moim przypadku z dwóch modeli jakie miałem nie działa żaden po tym czasie). Jeśli potrzebujesz czegoś niezawodnego to niskim kosztem kupisz powerbank Huawei, które są naprawdę przyzwoite. Nie wspomnę o Samsungach czy Sony ale tam cena szybuje.
Sądzę, że powerbank to najłatwiejszy sposób na wyiąganie kasy. Łatwo zrobić coś niskim kosztem, a że podziała kilka tygodni to kij z tym.
@koku: no dokładnie, o to chodzi. I tak będę kupował drugi a ten pójdzie dla mamy która użyje go od wielkiego dzwonu, albo będzie jako awaryjny. Za darmo więc szkoda nie brać, poza tym gdyby nie on, to nie zwróciłbym uwagi na ofertę która jest już dużo bardziej korzystna - chodzi o ten debet. Zdarza mi się korzystać z serwisów typu vivus, bo a to obsuwa z płatnością wypłaty w terminie,