Wpis z mikrobloga

@mafi20: Właśnie dla mnie jest geniuszem, jeśli chce mieć dzieci a nie chce się wiązać, albo nie może znaleźć odpowiedniej, to najlepsze wyjście, w innym wypadku każda laska mogłaby się rzucić na jego majątek i zażądać alimentów a tak to prosta sprawa - jednorazowo płaci jakiejś lasce i po problemie.
  • Odpowiedz
@mafi20: I dzięki intercyzie uchroni się od gigantycznych alimentów? xD
@Borys125: Te dzieci będą miały 100x lepsze dzieciństwo niż 99% dzieci wychowywanych przez samotne matki. Uwierz mi - obliczyłem.
  • Odpowiedz
@Borys125: no to Ty miej sobie domniemaną mądrość a on ma kasę, sławę i bachory ;] Pewnie ma swoje powody więc zdecydował się na taki krok a nie inny. Z takim statusem jaki on ma trudno byłoby mu znaleźć kobietę która nie leci na jego kasę, nieważne czy podpisałby jakiś świstek czy nie
  • Odpowiedz
@Minieri: ale dziecko potrzebuje i matki, i ojca. Przez jego głupotę i egoizm te dzieci całe życie będą się męczyły z problemami psychicznymi. Dobrze widać na przykładzie córki Michaela Jacksona, który sobie podobnie ubzdurał. Chociaż w tym przypadku kontakt z matką jako taki był.
  • Odpowiedz
@SillySweet: Jeśli o to chodzi to matka Ronaldo, babcia tych dzieci wypełnia taką matczyną rolę w ich życiu. Tak było w przypadku jego pierwszego syna, nie raz mówił że jego matka i syn są nierozłączni. I nikt nie powiedział że jak dzieci podrosną i będą chciały poznać matkę to im zabroni, nikt nie wie jaki ma układ z tą kobietą.
  • Odpowiedz
@SillySweet: No i proszę nie porównuj tej sytuacji do MJ bo on sam miał poważne problemy psychiczne związane ze swoim dzieciństwem + masa kontrowersji co do jego osoby w trakcie dorastania tych dzieci na pewno odbiła się na ich psychice, całkiem inna sytuacja.
  • Odpowiedz
@Minieri: ale babcia nigdy nie zastąpi matki, weź pod uwagę chociażby jej wiek i inną sprawność motoryczną. To, że Christiano ma poukładane to może właśnie dzięki temu, że miał normalnych rodziców, w przeciwieństwie do Michael'a.
  • Odpowiedz
@Minieri: jesli CR nie ma problemow psychicznych to XD znam mnostwo ludzi wychowanych przez jednego z rodzicow, z roznych domow, z roznych warstw spolecznych, mam tez takie dzieci w przedszkolu. NIKT mi nie wmowi ze wychowanie przez 1 rodzica, nawet z dodatkiem babki, ktora umrze za okolo 10-15 lat to jest normalne wychowanie, ktore pozwoli tym dzieciom byc normalnymi ludzmi w przyszlosci.
Egoizm to jest niestety jedyna rzecz, jaka kierowala CR,
  • Odpowiedz
@SillySweet: @rozowaswinia: Czyli waszym zdaniem te dzieci wychowywane przez milionera i jego matkę mających do dyspozycji wszystko co możliwe - przede wszystkim wiele miłości i oprócz tego opiekę lekarzy, psychologów od najmłodszego wieku itp. są i tak skazane na bycie "nienormalnymi ludźmi"? xD
  • Odpowiedz