Wpis z mikrobloga

Oto próbka całkowitej degrengolady jednego z użytkowników wykopu:

"Uważam, że na tego typu postępowanie powinna zareagować ambasada Rosji, bo to jest wyraźne sugerowanie, że Rosjanie mieli coś wspólnego z wypadkiem komunikacyjnym w Smoleńsku"

Proponuję, żeby zamiast do ambasady Rosji, szanowny @Ryu zaapelował wprost do cara Putina. Ponieważ sugerowanie że Rosjanie mieli cokolwiek wspólnego z katastrofą smoleńską to zdrada narodowych interesów i wywoływanie wojny z Rosją.

Swoją drogą ciekawe jak obrońca czci i honoru czekistów z Kremla tłumaczy sobie fakt niszczenia i przetrzymywania od ponad dwóch lat dowodów (w tym wraku) w Rosji?

Pewnie według niego to kolejny dowód na niewinność.

No i ciekawa obserwacja na koniec: zwykle znaleziska na temat Smoleńska są natychmiastowo ukrywane przez moderację w grupie "Polityka". To znalezisko wyjątkowo ominął ten zwyczaj. Czyżby przez wyjątkowo poetyckie tagi?: "absurd humor idioci kretyni"
  • 67
@cameel: myślałem ,że jesteś dorosły i poważny i zajmujesz się serio synem a nie idiotyzmami tak jak mówiłeś....a tymczasem siedzisz i namiętnie dyskutujesz o bzdurach i wyzywasz ludzi przez internety od pajaców... bardzo dorośle.
@Shaki: Sheparda znam nie od dziś. Kiedyś mi wlepił bana, jako moderator, bo się ze mną nie zgadzał jako użytkownik Shepard.

Ciekawe czy komandor zmieni grupę tego znaleziska na Polityka, jak to ma w zwyczaju dla każdego znaleziska dotyczącego Smoleńska.
@Destr0: Przeprosiłem Cię, poniosło mnie. Na drugi raz zastanowię się dwa razy. Ty też na drugi raz zastanów się nad konstrukcją swojej ironii. Tak aby nawet taki ociężały umysłowo element jak ja mógł ją dostrzec.

Peace