Wpis z mikrobloga

Śmiejemy się z Januszy którzy bawią się w kopanie #kryptowaluty i jest to do pewnego stopnia uzasadnione, faktycznie są śmieszni i najpewniej w perspektywie 6 miesięcy pękną im d--y, ale nie potrafię zrozumieć tej nagonki na zielonki/nowych, którzy chcą zainwestować/zrozumieć krypto i zadają podstawowe pytania. Przecież wprowadzenie nowych użytkowników jest w naszym jak najlepszym interesie. Ceny i popularność, a zatem i użycie będzie rosło wraz z liczbą użytkowników a z wielu z was wychodzi typowe polactwo. ,,Ja już wszystko wiem a tu zielonek zadaje pytanie niech się j**e HEHE, Grażyna kupuj bitkoj" Przecież to jest strzał w stopę. Może zachowamy się jak cywilizowani ludzie, zrobimy jakiś TL;DR dodamy linka w opisie tagu tak jak zrobili to chłopcy z #syria. Ten chamski najazd jest naprawdę odpychający i nikomu nie służy. Nie chodzi mi o żadne naganianie ale a podstawowe informacje o portfelach, opłatach, giełdach i tak dalej. Poważnie musimy zachowywać się na #bitcoin #kryptowaluty w taki sposób?
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smule: ,,Na ch*j to tagujesz bitkojn zj*bie, macie juz bielmo na oczach kopacze?'' czy coś podobnego. Generalnie było bardzo chamsko. BTC i w ogóle krypto opiera się na społeczności a my na wykopie troche mamy probłem ze zbudowaniem spójnej społeczności, a szkoda bo potencjał jest duży. Część ludzi już się zawinęła na steemit bo nimogła tego znieść. Może to jest jakieś rozwiązanie, ale tam teraz Amelek straszy, a co gorsza
  • Odpowiedz
@Gensek: bo w krypto każdy ma swoją ideologię. Jeden siedzi w shitach, drugi full uasf fanatyk BTC, trzeci full w ETH i ICO, a czwarty wierzy w rippla i jest za BU xD

I spotka sie takich 4 i jest awantura bo każdy ma inne zdanie.

Na reddicie i bitcoin talk zaloze sie ze byloby to samo, ale tam kazdy pomysl/krypto/grupa ma swoje forum/temat i ludzie sobie nie w chodza
  • Odpowiedz
@Gensek: amelek to nie na steemie siedzi tylko na tej prywatnej grupie discord :D
Chlopak wszedł w ico (populous) i zajmuje sie naganianiem na nie. To samo co z tym scamem dgb robił, niedlugo oczekuj promowania, pisania o najnowszej technologii i setek rozdajo. Potem bedzie dump, wszyscy go zjadą i usunie konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie powiem sam w to wszedłem z nadzieja na zrobienie
  • Odpowiedz
@Smule xD my na kanale disqord wszyscy sie lubimy. Wejsciowka jednorazowo 5 dolarow w eth. Jest juz nas 285 osob wiec sporo. Niema hamstwa docinek itd kazdy na naszym kanale rozumie ze to wszystko spekulacja i mozna stracic lub zyskac i nik nikogo nieobraza. Dzis np weszlismy nawet za spory hajs w adx ico. Chyba lacznie wszyscy za jakies 100 eth na spoko. Dlatego tusie nieudzielamy bo mirko to hamowa obrazanie
  • Odpowiedz