Wpis z mikrobloga

Śmiejemy się z Januszy którzy bawią się w kopanie #kryptowaluty i jest to do pewnego stopnia uzasadnione, faktycznie są śmieszni i najpewniej w perspektywie 6 miesięcy pękną im dupy, ale nie potrafię zrozumieć tej nagonki na zielonki/nowych, którzy chcą zainwestować/zrozumieć krypto i zadają podstawowe pytania. Przecież wprowadzenie nowych użytkowników jest w naszym jak najlepszym interesie. Ceny i popularność, a zatem i użycie będzie rosło wraz z liczbą użytkowników a z wielu z was wychodzi typowe polactwo. ,,Ja już wszystko wiem a tu zielonek zadaje pytanie niech się j**e HEHE, Grażyna kupuj bitkoj" Przecież to jest strzał w stopę. Może zachowamy się jak cywilizowani ludzie, zrobimy jakiś TL;DR dodamy linka w opisie tagu tak jak zrobili to chłopcy z #syria. Ten chamski najazd jest naprawdę odpychający i nikomu nie służy. Nie chodzi mi o żadne naganianie ale a podstawowe informacje o portfelach, opłatach, giełdach i tak dalej. Poważnie musimy zachowywać się na #bitcoin #kryptowaluty w taki sposób?
  • 27
nie potrafię zrozumieć tej nagonki na zielonki/nowych, którzy chcą zainwestować/zrozumieć krypto i zadają podstawowe pytania


@Gensek: to nie nagonka ale próba odżegnania ich od kopania, przez które jak sam napisałeś dupa im pęknie.
@Gensek: za każdym razem jak są jakieś spadki to pojawa się masa komentarzy typu picrel, tylko w wersji kryptowalutowej :P
ewentualnie posty typu "nie moge się doczekać aż te Janusze stracą ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
Od razu można zobaczyć pod jakimi nickami, kryją się osoby, z dokładnie taką mentalnością jaką wyśmiewają te wszystkie memy z małpą.

Z linkami bardzo dobry pomysł
anty-fronda - @Gensek: za każdym razem jak są jakieś spadki to pojawa się masa koment...

źródło: comment_K8loLHKCaCqbHWlcliJcwhZZ0fKW1Cml.jpg

Pobierz
@Gensek: można to zrobić ale tego jest masa w internecie. Ja na pewno nie będę nikomu pomagał w kopaniu tak samo jak nie będę namawiał do kupowania altcoinów. Jestem tutaj aby pomóc w takich rzeczach które uważam za ważne. Kopanie i alty nie należą rzeczy ważnych. Wręcz odwrotnie będę zniechęcał wszystkich aby nie popełniali moich błędów.
ale nie potrafię zrozumieć tej nagonki na zielonki/nowych, którzy chcą zainwestować/zrozumieć krypto


@Gensek: Bo w 90% przypadków aktywność młodego miłośnika kryptowalut wygląda tak:

Dzień 1 "Co to są te całe bitcoiny?"
Dzień 2 "Czy dyskiem twardym mogę kopać BTC?"
Dzień 3 "W perspektywie następnych trzech miesięcy kurs BTC/USD spadnie do poziomu 1389$ ze względu na zwiększoną ilość kopiących kryptowaluty przy pomocy GPU. Zobaczycie jak wam dupy będą pękać."