Wpis z mikrobloga

#rozdajo w postaci całodziennych wejściówek na naszą Strefę Relaksu, czyli macie do dyspozycji: basen z systemem hydromasaży i wbudowanym drink barem, bicze wodne, basen dla dzieci, saunę fińska, saunę relaksacyjną, łaźnię parową, łaźnię solankową, tepidarium i siłownię.

Jak zapewne wiecie jesteśmy jedynym w Polsce hotelem z wbudowanym w basen drinkbarem ( ͡° ͜ʖ ͡°) - cztery gwiazdki, przestronne pokoje, sale konferencyjne i takie tam ( ͡ ͜ʖ ͡) więcej na naszej stronie www.bluediamondhotel.pl - hotel jest położony w Nowej Wsi k. Rzeszowa

Przy okazji zapraszamy na naszą stronę na FB - facebook.com/bluerzeszow i prosimy o like :)

Zasady:
1. Zaplusuj wpis
2. Napisz w komentarzu jakie danie wybrałbyś z naszej karty menu dostępnej tutaj i dlaczego. Ps. od lipca wchodzimy z nowościami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Zielonki nie biorą udziału

Pamiętajcie:
Jutro typujemy 3 Mirków lub Mirabelek, którzy dostaną od nas po 2 całodzienne wejściówki (żeby zabrać swojego różowego lub niebieskiego) - jeżeli Mirek bądź Mirabelka nie polajkowali naszego profilu nie wygrywa nagrody i typujemy dalej
Wejściówki będą do odbioru w recepcji hotelu do 15.07

Dla Mirków z wypok.pl przewidzieliśmy rabaty na noclegi w naszym hotelu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ps. Poznajecie Pana ze zdjęcia? Pierwszy Mirek/Mirabelka, która napisze kto to otrzyma wejściówkę!
BlueDiamondHotel - #rozdajo w postaci całodziennych wejściówek na naszą Strefę Relaks...

źródło: comment_ubuVBz32RLGYJAlfWDjbMrf16QjWDUYn.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@BlueDiamondHotel: Ja to chciałabym spróbować waszych policzków wołowych. Czemu? Dużo ludzi mi opowiadało, że odpowiednio przyrządzone są naprawdę smaczne, próbowałam już w dwóch miejscach (w tym w pewnym "fancy super ą ę" hotelu w Bieszczadach) i...były w obu przypadkach niesmaczne, twarde i zniechęcały.
  • Odpowiedz
@BlueDiamondHotel: Jak dla mnie "Sandacz w białym winie
ziemniaki, kapusta pak choi, oliwki" Od zawsze jestem fanem potraw rybnych ale przyznam się, że nie miałem jeszcze okazji zjeść jej w połączeniu z białym winem oraz kapustą pak choi. Dlatego też właśnie to danie wybrał bym jako pierwsze :)
  • Odpowiedz