Wpis z mikrobloga

Witojcie. Rozpoczynam nowy projekt, który się zwie #kaboomcolors (do znalezienia na #instagram) i polega na tym, że będę codziennie wrzucać fotę z inną paletą kolorów. Jest to funkcja dostępna na moim stocku, kaboompics.com i jej zadaniem jest pomóc każdemu, kto ma do czynienia z #design lub #wystrojwnetrz i wszelkiego rodzaju #grafika w dobraniu odpowiednich kolorów do swojego projektu. Obok zdjęcia znajduje się 6 dominujących na nim barw z ich hex kodem i możliwością pobrania wszystkiego. Darmo, oczywiście. Tutaj przykład Wszelkie opinie mile widziane, tylko proszę nie za ostre, bo będzie mi bardzo smutno! ;( Konstruktywną krytykę zniosę dzielnie.
#fotografia #kaboompics #niemampomyslunawiecejtagow
k.....s - Witojcie. Rozpoczynam nowy projekt, który się zwie #kaboomcolors (do znalez...

źródło: comment_64wj6UqXjKB0F34uhhQvFwbuyWBALWHC.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@kaboompics: moze ja jestem stary juz i glupi ale za #!$%@? nie rozumiem czegoś takiego, w jaki sposób dominujące kolory z jakiegoś zdjęcia mają być pomocne w projektowaniu?
  • Odpowiedz
@einz: Nie wszyscy mają doskonały zmysł do łączenia kolorów. Palety gotowych zestawów mogą pomóc takim osobom. Np. nie masz pomysłu na kolorystykę strony internetowej, przeglądasz sobie moje zdjęcia i do nich dołączone kolory.

Inna sytuacja. Jesteś projektantem wnętrz, a klient nie ma bladego pojęcia jakich kolorów oczekuje w swoim salonie. Wchodzisz na Kaboompics, szukasz zdjęć wnętrz (albo czego tam chcesz) i pokazujesz klientowi na jakich kolorach będziesz pracował i jak to
k.....s - @einz: Nie wszyscy mają doskonały zmysł do łączenia kolorów. Palety gotowyc...

źródło: comment_ep49ED5jW4DBUOiDvE0C5bdDioz3avxK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz