Wpis z mikrobloga

@Dimin: Spoko, gość wydaje się ogarnięty jeśli chodzi o współczesną muzykę. Może radia w końcu zaczną grać coś co da się słuchać, a nie w kółko te sztuczne hity.
  • Odpowiedz
@Dimin: ciekawe czy ma kartę mikrofonową, która jest teoretycznie wymagana do pracy w Polskim Radiu jako lektor/prezenter/DJ. Swego czasu za sam egzamin trzeba było wyciągnąć prawie 3k, nie mówiąc o wcześniejszym też odpłatnym szkoleniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adel87: z tego co wiem to elektronika, jednak znając jego ego, nie wróżę zbyt dużego sukcesu ("będziemy ukulturalniać Polskę" xD).
  • Odpowiedz
nawet nie wiesz czy gość zna się na muzyce, ale nie, na pewno jest #!$%@? bo to JUTUBER


@Ojcomitam: jest #!$%@? bo nie ma kompetencji do tej funkcji a jedyne co zrobił to z siebie debila ja idiotycznych filmikach. To tak jakby jace albo magikala zatrudnili.
  • Odpowiedz
nawet nie wiesz czy gość zna się na muzyce, ale nie, na pewno jest #!$%@? bo to JUTUBER


@Ojcomitam:
Gargamel ma ten problem, że dobrze mu wychodzi tylko nabijanie się z innych ludzi. Jak tylko próbuje przepchnąć jakieś swoje autorskie gówno, schodzić na tematy inne niż jego, nazwijmy to ofiara, uszy zaczynają krwawić i wychodzi ta cała cienizna. Miałem co do niego dość duże nadzieje, ale niestety, jest dokładnie tym
  • Odpowiedz