Wpis z mikrobloga

@Druh_Boruch: co jest złego w przeliczaniu kasy z bankomatu? Mi się zdarzylo że wydał o stówkę za mało, a innym razem wpłaciłem do wpłatomatu stówę, a weszło.. 31,89 xD
  • Odpowiedz
@Druh_Boruch: Co w tym dziwnego? Zawsze po wyjęciu gotówki ze skrzynki płaczku - przeliczam. Pamiętaj, że to tylko maszyna i błędy się zdarzają. A wolałbym nie dowiedzieć się po połowie dnia, że zamiast powiedzmy 3 k wypluło 2,5.
  • Odpowiedz
@Druh_Boruch: W okolicy mam bankomat, który raz "wybrał" kasę, a na wyciągu było - reklamacja w PKO i przywrócili kasę, bo była zawieszona . Drugim razem generował "Karta zablokowana - przekroczona ilość złych pinów" - zapłata kartą, wypłata w agencji PKO była możliwa. A ostatnio menda 50 zł nie wypłaciła z kwoty x, ale w okienku dała te 50 zł z argumentem "Bo tak ma ten bankomat". Stary bankomat oparty o
  • Odpowiedz
@dogmeat: podstawa reklamacji będzie fakt ze firma obsługująca urządzenie, najczęściej outsourcingowa, przeliczy fizycznie pieniądze i stan faktyczny zostanie porównany z księgowym. Nikt nie uwierzy na podstawie liczenia pod kamera ;)
  • Odpowiedz
co jest złego w przeliczaniu kasy z bankomatu?


@Rabusek: @StrucelRTFSC: Nic nie jest złego. Kwestia tylko czy przeliczasz by się upewnić czy nie wystąpił jakiś błąd, czy uważasz, że bankomaty próbują Cie specjalnie okraść.
  • Odpowiedz