Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Myszoskocznia Nie.. Ogólnie mam plusy w nosie. Czy będzie 1 plus czy 10.000 to bez znaczenia.

Chodzi o to że tag #greenhamster śledzi ponad 260 osób, tylko dla tego wrzucam nowe wpisy.

Ze streamem jest tak, że nie chce mi się go robić. Ale jeśli 500 osób będzie chciało go zobaczyć to go zrobię. Było kilka wpisów które prosiły o stream, ale dla 20 osób to mi się nie chce..
@GreenShot aj waj. Nie zrozumieliśmy się
Smieszkuje tylko z faktu, że wcześniej miał być wykopowypupil, non stop online a po czasie karyna zawinęła z mirko i cisza, a tu pojawiasz się Ty, cały na biało i chcesz robić sam z siebie streama.

Rób i mkze odpal donejty xD
I daj cele:

300zl - rzucanie młodych na pożarcie matce.
600zl - owijam chomika taśmą #pdk
@Myszoskocznia: ej, w pracy jak się okazało mam za słaby i za mały internet (piwnica, w grę wchodzi tylko mobilny, bo podciągnięcie normalnego neta, sam montaż to koszt ponad 500 zł, tak mi krzyczeli wszysscy usługodawcy, więc nie dziękuję), żeby ciągnąć streama w jaości pozwalającej na oglądanie go. Tłumaczyłam to sto tysięcy razy. Sto razy było to wałkowane, było dużo pomysłów i kombinacji i żaden nie wypalił. Streamowanie na YT trwało