Wpis z mikrobloga

@jakubste to samo mial brat na umcs w lublinie.. #!$%@? to jest dramat... te strony sie #!$%@? blokowaly, jak wypełniłes to nie mogles cofnac bo zapisywało samo i wysylalo, a baby w dziekanacie same nie umialy tego uzupełnić xD oczywiscie potem kolejki od 4 rano staly zeby papierowe donieść pisma ktore ludzie poprawiali po 50 razy...
  • Odpowiedz
wszędzie tak jest. Chodzi o Twój podpis

@Constantine: No nie, jak robię przelew przez internet to nie muszę drukować formularza, podpisać i lacać z tym do banku. Wystarczy pomyśleć, przecież po to mamy loginy i hasła żeby z nich korzystać a nie składać papierowe wnioski obok elektronicznych.
  • Odpowiedz
@jakubste: To jest wymuszone przez polskie prawo. Nie ma możliwości wydania decyzji o stypendium bez złożenia kompletu dokumentów na papierze.
Dodatkowo wydruk elektroniczny to (w przypadku UW) to 2-4 kartki a cały wniosek potrafi przekroczyć 20 stron.

A sporo ludzi, nawet z pomocą ze strony systemu który podaje podstawowe dokumenty do doniesienia nie umie złożyć pełnego wniosku (brakuje dokumentów z listy).

Dodatkowo dzięki elektronicznemu składaniu po sprawdzeniu dokumentów na wydziale nie
  • Odpowiedz
  • 1
@jakubste najlepsze jest to, że do oddania tych dokumentów są kilku godzinne kolejki w których stoją osoby z pierwszego roku.
Ja zrobiłem tak, że zostawiłem plecak obszedlem przez wyższe piętro i od razu ze schodów myk do tego pokoju, chwilę poczekalem w środku i wszystko zostało oddane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz