Wpis z mikrobloga

#4konserwy, wasz 'fejk news' (w liczbie sztuk co najmniej dwa) dał wywiad w radio, a news jest w BBC

http://www.ardmediathek.de/radio/Informationen-am-Morgen-Deutschlandfun/Muslimische-Sch%C3%BCler-aus-Berlin-in-Polen-/Deutschlandfunk/Audio-Podcast?bcastId=21601458&documentId=43792728

http://www.bbc.com/news/world-europe-40416133

No, ale to wp.pl zmyśla, prawda?

Czy to już ogólnoświatowy spisek obejmujący uczennice, nauczycielki i wiodące media kilku krajów?
  • 25
  • Odpowiedz
@Sagitarius: Czasem w domu słyszę jak oglądają tvp info. Poważnie w tej telewizji chyba nigdy nie wytrzymali 5 minut bez wspomnienia, że ktoś albo coś jest antypolskie, donosi na Polskę lub jest w rękach niemieckich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andreth pierwsza wojna w zatoce perskiej była oparta na zeznaniu 15 letniej dziewczynki na forum ONZ. Po czasie okazało się, że była yo ustawka agencji PR, a dziewczynka to córka ambasadora Kuwejtu.
CNN zostało ostatnio przylapane na tym, że gówno mają na Trumpa a historyjki o nim i Rosji pompuja im oglądalność.
Żaden rozsądny i inteligentny człowiek nie uwierzy teraz w coś takiego bez konkretnego dowodu - np w postaci filmu.
  • Odpowiedz
@TakbirSrakbir: to tylko pokazuje stosunek nie ktorych rodakow do swojego własnego kraju. Źeby #!$%@? wierzyć na słowo jakiejś muzułmance o rzucaniu wibratorem pod czas gdy oswiadczenia wydaje i policja i gmina zydowska,w dodatku na monitoringu nie ma absolutnie nic z tych opowieści i zadna z ofiar badz opiekun nie złożył doniesienia na komendzie. Zero dowodow,nic poza plugawymi artykułami z zagranicy dzialającymi w komitywie i antypolskiej nagonce
  • Odpowiedz
@Andreth: ja nie wiem w jakiej części Polski żyjesz i co widzialy Twoje oczy albo w co tak bardzo,bardzo,bardzo chcesz uwierzyć,ale Polska ani nie jest ksenofobiczna ani rasistowska.Trzeba mieszkać na Marsie aby z taką chęcia lykać tak paskudne fake newsy."zostalam wyproszona ze sklepu za mówienie po persku", "odmowa sprzedaży wody,krzyczenie wynocha"co za dno,co za absurd,ZERO nagrań z monitoringu potwierdzających te rewelacje.Do tych napaści doszlo w trzech miastach,to ja się pytam,gdzie jest
H.....a - @Andreth: ja nie wiem w jakiej części Polski żyjesz i co widzialy Twoje ocz...

źródło: comment_pePD5AQWE3XMVRMkySRFkmcr4jIgyFvZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz