Wpis z mikrobloga

@donmuchito1992 Bo: Ciężko żeby za pracą jechali gdzieś indziej jak nie do bogatych krajów "starej Europy". Przecież nie jadą handlować dziećmi z pedałami, ani zapinać się w dupę. Światopoglad nigdzie nie zostaje zdradzony. Baaa. Powiem Ci, że ludzie jadą zarabiać do krajów półwyspu arabskiego i poza Saudią jest to dobry deal. A już turbo chochołem jest bełkot o Rosji. Wyjdź na ulicę i powiedz któremuś sebkowi w patriotycznej bluzie że jest fanem
@Zawsze_Jest_Pora: No właśnie, tylko zobacz: ponad 200k Polaków mieszka w Holandii, gdzie legalne są miękkie narkotyki, aborcja, eutanazja, małżeństwa homoseksualne, itd. I jakoś żyją, pracują, robią swoje i żadna krzywda im się nie dzieje. Nikt nie zaciąga ludzi z ulicznej łapanki, żeby im wstrzyknąć narkotyki albo wyruchać. Bo, uwaga! Można żyć w kraju, w którym nikt nikomu nie zagląda do łóżka i świat się od tego nie zawala. Więc co kieruje
@Marbarella: To że tam żyją to dlatego ,że lepiej płacą. Niekoniecznie są wszystkim zachwyceni. Taki sam argument- żyjesz w Polsce to dlaczego nie wprowadzić naszego prawa w Holandii ,skoro nikt Ci nie zagląda do łóżka i świat się od tego nie zawala? Dlaczego Holendrzy są niechętni do wprowadzenia takich zmian w Holandii?
@Marbarella W wypadku sebków nie będę się wypowiadał, gdyż nie jestem, generalnie podejrzewam niechęć wobec czegoś obcego. Absolutnie słuszną przez tysiące lat życia plemiennego, teraz niekoniecznie słuszną, aczkolwiek lepszą od efektu Pollyanny jaki #!$%@? zachód. Powiem tak, jak ja to widzę. Nic nie mam do faktu istnienia homoseksualistów, istnieją od zawsze. Niech sobie mają pełnie praw, tylko niech w ogóle coś takiego jak umowa między dwoma ludźmi nie będzie sankcjonowana przez państwo,
legalne są miękkie narkotyki, aborcja, eutanazja,


@Marbarella: ale to już jest trochę inna kwestia, u nas reformy idące w tą stronę blokują starzy, konserwatywni ludzie i "elity" polityczne, równie młode jak ci ludzie. Na młodych przeszło jedynie zaglądanie innym do łóżka.
Myślę, że musi jeszcze kilka lat minąć zanim do polityki dojdzie inne pokolenie bardziej liberalnie nastawione do takich spraw, bo nie ma co się oszukiwać ale nawet sebki wyklęte niby