Wpis z mikrobloga

Jak mogę wrzucać filmy na #appletv za pomocą infuse? Na telefonie mam apkę, klikam dodaj pliki, wybieram przez przeglądarkę, loguję się na komputerze i przerzucam, na appletv jest tylko coś z lokalizacjami sieciowymi.

#apple
  • 10
  • Odpowiedz
@Pete1: Nie ma mnie w domu teraz, więc nie sprawdzę, ale musisz udostępnić na komputerze zasób w sieci lokalnej. Nie wiem, czy potem da się zaznaczyć w ATV, żeby sobie pobrał lokalnie. Ja z tego nie korzystam, bo mam na stałe NAS-a w sieci i oglądam prosto z niego.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: zupełnie nie wiem jak to zrobić jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) W ogóle nie mogę się połączyć z siecią lokalną. Nie da się zgrać tych rzeczy w jakiś inny sposób?
Na iPhonie to się wydawało takie proste, byłem pewien, że na ATV będzie tak samo.
  • Odpowiedz
@Pete1: Z tego co widzę, to Infuse na ATV nie ma opcji zapisywania do offline. Więc opcje masz dwie - jeśli nie masz NAS-a.

1. Zgrywasz na inne urządzenie z iOS i streamujesz po AirPlay to ATV (z pominięciem Infuse)
2. Na komputerze w domu udostępniasz w sieci zasób (mam w domu tylko Macbooka, więc nie pomogę ci jak to się robi na Windowsie), a potem w Infuse w ATV ten
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: to znaczy jakoś strasznie mi na tym Infuse nie zależy, przed kupnem ATV patrzałem co tam ciekawego można robić i natknąłem się na tę aplikację, ściągnąłem ją najpierw na telefon i bardzo mi się spodobała (pic ril), zgrałem sobie szybko rzeczy na telefon, fajnie się posegregowały, okładki się pościągały. Myślałem, że tak samo będzie na Infuse na ATV - wrzucę tam parę sezonów seriali, których nie ma na VOD, będę
Pete1 - @nalejmizupy: to znaczy jakoś strasznie mi na tym Infuse nie zależy, przed ku...

źródło: comment_PTlLOxLl8z2hNsKSUqF6G1Vs9ZyCiUsv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Mirku, a powiedz mi jeszcze tutaj (nie chcę dla takiej bzdury wołać ludzi spod tagu), po jednym ładowaniu ile trzyma bateria od pilota? Tak orientacyjnie, bo wiadomo, że to zależy od użytkowania.
  • Odpowiedz