Wpis z mikrobloga

@kamilofone: ja wczoraj osiągnąłem 27 poziom :( Jeśli chodzi o stopa to było genialnie. Szwajcarzy pomocni, nawet do domu zapraszali i na jakieś jedzenie :p A jakie samochody nas podwoziły :)
  • Odpowiedz
@manedhel: właśnie muszę się wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słyszałem, że piękne miejsce i niesamowici ludzie. Ponoć jakiś wykopowicz tam pomieszkuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Majku_ mieszkam na południu Polski wiec jazda tranzytem przez Czechy i Niemcy lecz w Szwajcarii życie i jazda płynie wolniej efektem tego jazda w nocy przez przelecze ponad 2350m npm ! Noclegi znalezione przez Eurocamp na campingu i co ważne ceny we wrześniu są bardzo korzystne a warunki w tzw. mobilhome Super zdecydowanie polecam taki wariant noclegowy. W sumie byliśmy ok. 6 dni na miejscu lecz codzień jazdę kilkadziesiąt km w różne
  • Odpowiedz
@kamilofone: Ja dzis spakowalem sie i jutro wracam do Polski. Mieszkam w Bernie i ciagle mimo upalow albo przez nie, nawet kawalka Alp nie widzialem. Ale wracam tu w lipcu to mam nadzieje, ze cos tam uda mi sie ustrzelic.
  • Odpowiedz
@manedhel: kurna, ale mi się marzy jakiś urlop na moto w SWI... Mam znajomych, ale w Boniswill, a więc do gór musiałbym codziennie dojeżdżać >.< Myślisz, że znalazłby się u Ciebie jakiś jeden nocleg? Mieszkasz niebezpiecznie blisko GłośnychWodospadów oraz chociażby przełęczy Świętego Gotarda ;>
  • Odpowiedz
@noriad blisko Furki, Grimsel, Nufenen i Simplon. Wodospady mam, ale nie słyszę z balkonu, za to mam dość głośną rzekę pod oknem. Nocuję już znajomych/rodzinę praktycznie do końca sierpnia (uroki mieszkania w wakacyjnym miejscu) więc ciężko. We wrześniu/ pod koniec sierpnia jest tylko szansa.
  • Odpowiedz