Wpis z mikrobloga

@Amishia: nie wykluczone, że masz jakiś dziwny szpital, który umawia, ale wciąż jestem prawie pewny, że mylisz otrzymanie skierowania, z samym pobraniem krwi. Skierowania, może to się nazywa zlecenie badań, nie wiem. Wiem za to, że w ostatnich paru miesiącach miałem 4 razy pobieraną krew, w 4 różnych placówkach i piszesz dziwne rzeczy.
@nie_wierze Jesli nie jestes umowiony na godzine, to nie rozumiem jak mozna nie przestrzegac kolejki. Wiadomo, ze ludzie nie ustawia sie w sznurek, bo zwykle nie ma na to miejsca, albo jest to nie wygodne. Nie znaczy to jednak, ze przychodzac jako ostatni, jestes ostatni w kolejce... Zwyczajnie odzywasz sie wtedy do ludzi i pytasz "kto z panstwa jest ostatni?" I tyle. Juz wszystko wiesz.

@Amishia Ilekroc umawialem sie na NFZ na
@Amishia: zresztą powiem ci co myślę, myślę, że twoja placówka działa na takich samych zasadach, co każda inna w kraju, czyt. możesz zawsze podejść i zrobić badania, ale umawiają na godziny by usunąć ewentualne kolejki i godziny nudy ;)
babska nie mają nic lepszego do roboty tylko wstawać z rana i iść to na badanie krwi, to na jakieś ogólne wizyty i jedyne co robią to wprowadzają burdel, bo myślą, że jak są na 12 to lepiej przyjść O 7.30 ŻEBY BYĆ WCZEŚNIEJ


@czikapu: jak badania krwi, to spora czesc powinna byc wykonana na czczo - a co za tym idzie im wczesniej tym lepiej.
Ja od kilku miesiecy regularnie