Wpis z mikrobloga

Za kilka godzin bardzo poważni ludzie wstaną, zaczną się przygotowywać do szkół, studiów, pracy. Dzięki nim z dniem wczorajszym mikroblog stał się instytucją powszechnie szanowaną gdyż występuje tutaj wyłącznie wysokiej jakości content.

Dla tych właśnie ludzi przygotowałem specjalne oświadczenie, które moim zdaniem jest bardzo wartościowe. Dlatego proszę nocną zmianę o pomoc, chciałbym aby ten komunikat dotarł do grupy docelowej. A oto i on:

Mam dziwne zainteresowanie, lubię wywoływać u siebie sraczkę. Na co dzień jadam sałatkę z pomidorów, sałaty, cebuli, kiełbasy myśliwskiej i dużej ilości oliwy. Po jakimś czasie czuję że się zbliża, te cudowne uczucie gdy ciurkiem wypływa mmm sami wiecie co. Podcieram się, ale nadal czuję te uczucie niedokupkowania tam na dole. Po chwili znowu leci kolejna struga, przekreślająca sens podtarcia. Najlepsza akcja była jak kiedyś przepuściłem jabłka przez sokowirówkę. Gdy po tym zasiadłem na kiblu, od razu widziałem komentarze wegetarian w Onetu. Zacząłem krzyczeć "mięsożercy to mordercy" oraz "tiry na tory!". Jabłka wyleciały ze mnie z taką siłą, że cały kibel był uwalony, nawet poślady miałem ubajane w ekskrementach.

Najsmutniej mi, gdy przez kilka dni nie zjem mojej ulubionej sałatki, zaś oliwa, która tak dobrze wpływa na moje hobby to Physis of Crete. Zawiera tylko 0.2% stopnia kwasowości, dlatego jest lepsza nawet niż content na Wykopie. I można dzięki niej dostać sraczki. Chyba zaraz zrobię sobie sałatkę, chcecie photo? Sałatki, nie sraczki jakby co.

Zapraszam do dyskusji
Pobierz cezarysek - Za kilka godzin bardzo poważni ludzie wstaną, zaczną się przygotowywać do...
źródło: comment_cSEFVDzIY9CcGxwNngKnXLwkWODOfDGo.jpg
  • 7