Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki ze #szczecin
Czy moglibyście polecić jakąś firmę, która zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi wejściowych do mieszkania?
Nie mogę się zdecydować, a opinie w internetach na temat konkretnych firm i konkretnych drzwi są naprawdę skrajne.
Nie muszą być antywłamaniowe, ale dobrze by było gdyby chociaż były wzmocnione (plan, żeby otwierały się na zewnątrz zatem bolce we framugę to obowiązek). Jakieś Gerdy, LaBRAdoory czy inne ustrojstwa?
  • 8
@adgebworthy jeśli chodzi o montaż to komfort mi kiedyś spierdzielił montaż paneli i listew. Ostatecznie sobie sam poprawiłem bo geniusze nie potrafili zamontować listwy progowej.

@black_mayonnaise obadam organoleptycznie, dzięki :-)

@pawel_bo Vox brałem pod uwagę, ale wolę jednak, żeby drzwi nie opadły :-)
@shela NIE polecam prohaus. Tragiczna obsługa klienta. Raz poprosili mnie żebym cały dzień czekał na serwisanta, po czym nie dość że nie przyjechał, to jeszcze nikt w tej sprawie się ze mną nie skontaktował. Na drugi dzień jak zadzwoniłem do biura, okazało się że nikt nic nie wie, że ja w ogóle cokolwiek zgłaszałem. Serwisant nie przyjechał nigdy. Sprawę załatwiałem osobiście. Także nie polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@shela: Nie wiem jak drzwi, ale zamki Gerdy ponoć są już produkowane w Chinach. Jakościowo podobne są KMT Stal, za to tańsze i produkowane w Polsce. Jeśli jednak Gerda to Abra na ul. Staromłyńskiej.