Wpis z mikrobloga

Użytnik Marcin jest bardzo przedsiebiorczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Telefon jak telefon - działa, dzwoni, bateria trzyma ok 2 dni. Zdjęcia wychodzą w miarę dobre przy dobrym świetle. jak jest ciemniej to kiepskie przez duże "K". Raczej nie należy wyciągać aparatu jak jest ciemniej - łatwo się srogo zawieść. Zasięg dobry, płynność działania jak na ta półkę cenową ok. Możliwość wykorzystania kart pamięci micro sd to spory plus. Szkoda tylko, że bateria nie jest wymienna, ale to już cecha tego telefonu a nie wada. Czytnik linii papilarnych działa bardzo sprawnie i wbrew pozorom jest w wygodnym miejscu. Obsługa w sklepie niestety bardzo średnia. Dzień po zakupie telefon staniał 50 zł. Prośba o jakąś rekompensatę - zniżkę na kolejne zakupy potraktowana odmownie oraz radą aby zapisać się do newslettera - to już wcześniej wykorzystałem. Ceny się zmieniają, ale o klienta trzeba dbać, a obniżenie ceny w ciągu tak krótkiego czasu po zakupie nikomu nie przysporzy uśmiechu. Wcześniej zakupiłem tu dwa większe i 50% droższe telefony , odczucia ok, wróciłem na kolejne zakupy, ale po tym zakupie pozostało nieprzyjemne odczucie i kolejne zakupy zrobię już w innym miejscu. Szkoda.


Curwa skad sie tacy biora ehh
#cebula #polak #xiaomilepsze #zalesie