Wpis z mikrobloga

Z okazji wyprzedaży na steam wybrałem sobie kilka tytułów które teoretycznie mnie interesują, zwykle z powodu dobrej opinii w internecie, bądź dobrych wspomnień z poprzednimi częściami danej gry.
Gry które chciałbym kupić to :
Dishonored 2 (20€) - Grałem w jedynkę, fajna gra. Dwójka trzyma poziom?
XCOM 2 (16.5€) - To samo co wyżej, warto?
BioShock: The Collection (15€) - Nigdy tak na prawdę nie grałem w żadną część, pamiętam tylko początek jedynki jak kumpel sobie kupił jeszcze na X360. Warto czy fps jakich wiele?
Metro Redux Bundle (7.5€) - Zaliczyłem oba Metra, i chodzi mi po głowie zaliczenie tych tytułów jeszcze raz świeżo po przeczytaniu książek, a czytałem że zaszło sporo zmian na plus. Zmiany są warte dopłacenia 7.5€ czy śmiało mogę grać w pierwsze edycje?
HITMAN™: THE COMPLETE FIRST SEASON (19€) - Zaliczyłem wszystkie Hitmany, każda z poprzednich części była dość fajną rozrywką, wg gameplayu na youtubie nie powinienem się zawieść.

Warto?

#gry #pcmasterrace #steam #steamsummersale
  • 11
Dwójka trzyma poziom?


@Trique: Trzyma trzyma. Niestety nie różni się jakoś drastycznie od jedynki ale według mnie warto zagrać. Niedługo (wrzesień) wychodzi nowa gra z serii i wygląda ciekawie (Death of the Outsider), kto wie, może będzie nawet na poziomie DLC do jedynki które były świetne. Granie low chaos ze skradaniem się nie było tak wymagające jak w jedynce, ale równie satysfakcjonujące.

BioShock: The Collection (15€) - Nigdy tak na prawdę
@Block3r:
Ostatecznie kupiłem wszystkie gry, ciekaw tylko jestem, czy choć połowę zaliczę patrząc jak rośnie kupka wstydu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pograć w metro głównie mam ochotę przez to, że niedawno skończyłem książki (grałem przed czytaniem) a była to dość fajna gra. Czytałem, że w Redux podochodziło kilka ekstra misji czy lokacji z dlc więc kusi zagrać jeszcze raz