Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta #elektronika #elektrotechnika #caraudio #pytanie
Witam. Problemy z włączaniem się wyświetlacza pojawiły się po rozsypaniu się przełącznika lampki podsufitki. Wyświetlacz raz włączał się raz nie. Od pewnego czasu wcale nie ma nim kontaktu. Przeczytałem w instrukcji że za kontrolę wyświetlacza (illumination control) jest odpowiedzialny kabel pomarańczowy ( nr 1 na zdjęciu ), który był w lutowany w przewód nr 2 ( w różnej konfiguracji zapalania i gaszenia świateł nie ma tam napięcia ) nie wiem od czego to przewód. Czy podpięcie pomarańczowego przewodu jest niezbędne do uruchomienia wyświetlacza? Czy steruję on tylko mocą podświetlenia? Próbowałem również według instrukcji przytrzymać przycisk T-Off odpowiedzialnego za gaszenie wyświetlacza. Bez skutku. Czy prawdopodobnie padł ekran w radiu? Próbować oddać go do naprawy czy próbować podpiąć gdzieś ten pomarańczowy przewód?
W uciętych przewodach nr 4 jest napięcie ok. 7 V w przewodzie nr 3 nie ma napięcia.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Załączam zdjęcie oraz link do manuala, z którego i tak niewiele wynika.

http://www.lechpol.eu/sites/default/files/produkty/km2001/manual-km2001.pdf
Pobierz pabloAntonio - #pytaniedoeksperta #elektronika #elektrotechnika #caraudio #pytanie
W...
źródło: comment_zpyxyRg26lLXb3hOYEMtLSsd3vFMkq7A.jpg
  • 2