Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,

Wybieram się w tym roku na studia, kierunek informatyka. Strzelam że matura poszła mi średnio i może być problem z dostaniem się na pwr czy nawet uwr na studia dzienne.
I w związku z tym chciałbym się was zapytać o opinie na różnych uczeniach prywatnych we Wrocławiu oczywiście najlepiej na kierunku informatyki, ale chętnie też posłucham opinii ogólnie o danej uczelni.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
OP: @Torak28: Właśnie najchętniej chcą przyjmować ludzi po studiach, albo w ich trakcie. Ewentualnie chcą osoby z dużą ilością projektów, doświadczeniem.
@xda_: wiem że nie nauczę się dobrze programować ale jak już mam wybierać jakiś kierunek to nie chce po prostu tracić czasu tylko jak się da to czegoś nauczyć.
@Jaromiarzmiarjaru: Nie ma

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: Patrząc na wielu znajomych: bzdura, tak zaczynali. I wyszli na tym lepiej niż ci, którzy zmarnowali czas na dziennych studiach. Załapać się na jakiegoś juniora w service desku nie powinno być trudno, reszta zależy od Ciebie.