Wpis z mikrobloga

Mirki siedzę w webdesign i głównie robię projekty stron a że trzeba się rozwijać to chce się trochę skupić na UI. Tak wiec na pierwszy swój projekt aplikacji mobilnej wybrałem zrobienie kalendarza z notatkami. Potrzebuje waszej opinii/porad co powiecie? Czy 1 widok to za mało i wrócić jak będzie więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

#webdesign #ui #ux #uidesign #design #grafikakomputerowa #grafika
Pobierz Ananasz - Mirki siedzę w webdesign i głównie robię projekty stron a że trzeba się roz...
źródło: comment_yZMUwWiJynZgWWgXlCTZ1v893MHMTZcG.jpg
  • 9
@Ananasz: Te kolory kółeczek wybiera się, czy ustalają się automatycznie? Co jeżeli mam 10 powiadomień (kolory będą się duplikować)?

Jak ten interfejs wygląda dla 320 px?

Czy przeznaczanie tyle miejsca w opisie wydarzenia dla kolorowych kółeczek w zamian za nazwę i opis wydarzenia jest dobrym rozwiązaniem? Co jest istotniejsze?

Co jeśli kilka wydarzeń odbywa się jednego dnia?

Czy planujesz przedstawienia widoku dla 1 tygodnia lub 1 dnia z godziny na godzinę?
Kilka dni mnie nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za odzew

@najman:

Z założenia będzie do wyboru 6-7 kolorów wybierasz sam

Na dole mamy tylko skróty nadchodzących wydarzeń, myślę że jeśli użytkownik przypisywać sobie będzie typ wydarzeń do kolorów to są całkiem istotne.

Będzie tęczowe kółko

Tak planuje dzień po dniu i dzień godzinowo, myślę żeby umieścić w prawym rogu ikone do zmiany widoku - dobry
@Ananasz: Bottom bar jest zalecany bo jest bardziej użyteczny. Lewy górny róg telefonu jest najmniej dostepnym miejscem na wyświetlaczu, ciężko tam kciukiem sięgnąć. Więc trochę przypał dawać tam menu.

A dużo daje tam menu bo jest to po prostu modne teraz.