Wpis z mikrobloga

@wamaga Nie, spokojnie.Dostaniesz tyle ile wydałeś.Jeśli zamówienie zostało anulowane to bez problemu dostaniesz zwrot na konto.W opisie dorzuć screena z trackingu i czekaj na kaskę.Ali nie będzie polemizowało ze sprzedającym.Anulowane to anulowane.Miałam pecha, zaczynałam wtedy na Ali i "mój"Chinczyk zwodził mnie tak 3 tyg.Obiecywał, że wyśle raz jeszcze, kupony na zakupy, etc.Pomyślałam"O, jaki miły".Tia.Jeśli nie zamawiałeś jedynego w swoim rodzaju różowego jednorożca to gra nie warta świeczki.
@wamaga: To wiadome, że chińczycy lubią wodzić za nos i kręcić, ale w tym przypadku wydaje mi się, że może mówić prawdę. Też zależy czy chcesz czekać aż wyśle ponownie i poda nowy numer śledzenia, czy otworzyć spór i kupić na nowo. Czasowo opcja pierwsza jest szybsza i do tego w razie czego możesz wnieść o przedłużenie czasu ochrony/na dostarczenie i gdyby nie wysłał ponownie w szybkim czasie wtedy otworzyć spór.
Pobierz Setral - @wamaga: To wiadome, że chińczycy lubią wodzić za nos i kręcić, ale w tym pr...
źródło: comment_rwMKhdKmXAiDtVr57bMDMoagdnUsLz91.jpg
@wamaga Wiesz, nawet nie zwracałam uwagi.Generalnie kwoty mi się zgadzały.Przykładowo, kupowałam coś co po przewalutowaniu kosztowało 20,48 a zwrotu mogłam mieć 20,35.Nie pamiętam.Generalnie, nigdy nie miałam sytuacji, że płaciłam, np.35zł, a zwrot opiewał na jakieś 29zł z groszem.Też Przelewy24.
może mówić prawdę


@Setral: @OwcaTaCzarna:

hi,

thanks for your waiting,

we get the product from the factory ,but when we check them,there is some flaw,

if waiting for it again,may need more times,

how about we refund first?

Kłamał i znów kłamie jak nic.
Czyli rozumiem że klikam "open dispute" i gdzieś potem "refund".
eh...
To już drugi raz z tą samą grą. Już nawet nie będę próbował u trzeciego