Wpis z mikrobloga

Znaczna wydajności od dłuższego czasu. Po wyłączałem wszystkie procesy w MSCONFIG, zrobiłem defragmentację, pilnuję włączonych procesów. Fakt faktem jedzie cały czas combo PS + Firefox, ale prędkość jest makabryczna. Wszystkie procesy robią się z dużym opóźnieniem.
Od czego zacząć?

Laptop z systemem W8.1 + i7 + 8GB RAM.

#komputery #laikhere
  • 9
  • Odpowiedz
@zielonymariuszek: Przykład z dzisiaj. Zawsze optymalizuję pracę, nie używane projekty w PS wyłączam. Mimo wszystko, w większości przypadków nawet po wyłączeniu PS, restarcie PC albo włączeniu go za jakiś czas i tak okropnie muli. Poczytałem, przeniosłem duże pliku z pulpitu, porobiłem skróty, aby nie musiał stale ładować tych gigantów i nadal wszystko stoi. Czy realnie zmiana systemu pomoże?
Floydian - @zielonymariuszek: Przykład z dzisiaj. Zawsze optymalizuję pracę, nie używ...

źródło: comment_nPLDiZAAGAYyFtLRDokmJ6efMD5c10Wm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Floydian: odinstaluj go i albo zainstaluj ponownie, bo mogło się coś zbugować, albo (jeśli to darmowa wersja) zainstaluj coś innego (ja używam AVG free). Raz miałem sytuację, że Avast wpierdzielał 100% zasobów non stop, bo coś się po aktualizacji automatycznej wysrało.
CCleanerem możesz też poczyścić później rejestr.
  • Odpowiedz